Katlanabilir, Esnek (Flexible) - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Katlanabilir, Esnek (Flexible)

Esnek RGB LED Ekran

Esnek RGB LED ekran kullanımı eğimli alanlar için sıkça tercih edilmektedir. Eğimli olarak tasarlanan ekranların arkalarında bulunan RGB şeritler de tıpkı ekran gibi esnek olmalıdır. Eğime uygun olarak tasarlanan esnek RGB şeritleri ile kavisli ekranlarda 16 bit renk çeşitliliğinden faydalanmak mümkün olmaktadır.

Esnek RGB LED Ekran Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Esnek RGB LED Ekran kullanımı günümüzde birçok farklı alanda yaygındır. Sürekli karşımıza çıkan hareketli ekran panoları, giyim mağazalarında duvarları kaplayan ekranlar, özel tasarımlı ekran seçeneklerinin her biri Esnek RGB LED Ekran kategorisinde değerlendirilmektedir.

RGB şeritlerin esnek olması ekranın eğimli, kavisli olması için şarttır. Ekranlarda milyonlarca renk aralığına izin veren RGB şeritlerin esnekliği ile ekranların da eğim kazanması mümkün hale gelmektedir.

Esnek RGB LED ekranlardan faydalanabileceğiniz onlarca farklı alan vardır. Reklam, tanıtım, tasarım, peyzaj gibi alanlarda teknolojik bir imkan sunan Esnek RGB LED ekranlar ile amacınıza uygun hareket edebilirsiniz.

Esnek RGB LED Ekranlar İle Özel Tasarım Ekranlara Sahip Olabilirsiniz.

Özel tasarım ekranlar görüntü ve şekil yönünden özel olarak tasarlanan farklılık sunan ekranlardır. Bir ekrandan beklenilenden daha fazlasını sunan özel tasarım ekranlar şekil yönünden de farklılık ortaya koyabilmektedir.

Özel tasarım ekranlar kimi zaman mağazaların duvarlarında reklam amaçlı kimi zaman da büyük şirketlerin içerisinde tanıtım amaçlı karşımıza çıkar. Özel tasarım yapma imkanı sunulan ekranlar ile siz de amaçlarınız için uygun tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Esnek RGB şeritleri sayesinde eğimli ekranlar ile alanlarınızı ekranlara değil ekranları alanlara uygun hale getirmeniz oldukça kolaydır. RGB şeritlerden gelen milyonlarca renk aralığını eğimli ekranlarda yayınlamanın dikkat çeken yönünü keşfedin.

Esnek RGB LED Ekran çeşitleri ile özel tasarım ve eğimli ekranlarda yayın yapmak mümkün.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: