Kapı Yanı Ekranı - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Kapı Yanı Ekranı

Bilgi Ekranı

 

Kapı yanı ekranları günümüzde özellikle başta kurumsal işyerleri olmak üzere ortak kullanım alanı olarak oluşturulan odalar için kullanılmaktadır. Kapı yanı ekranlarının en büyük özelliği ilgili konu üzerinde diğer 3. kişilere bilgi vermesidir.

 

 

Kapı Yanı Ekranı Nedir?

 

Kapı yanı ekranları oteller, kurumsal işyerleri gibi ortak kullanılan alanlarda ilgili odaya ait müsaitlik durumu, toplantı olup olmaması, ya da üniversitelerin anfi salon kapılarında bulunan ekranlarda hangi dersin saat kaçta verileceğini gösteren dijital ekran olarak tanımlanmaktadır.

 

Kapı Yanı Ekran Özellikleri Nelerdir?

 

Dijital çağ insanlara kolaylıklar sağlamakta ve sağlıklı bilgilendirmeler konusunda yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda kapı yanı ekranı içerik bazında istenilen tüm bilgilerin yansıtılması ve bilgilendirme si yapılmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda İş saatleri içerisinde çalışanların iş yerlerine giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır.

 

Çalışanların kapı yanı ekranlarına kart okutmaları halinde puantaj işlemleri dijital ortamda gerçekleşmiş olacaktır. Personel işleri bölümü ile bağlantısı sağlanarak çalışanların giriş çıkışları hatasız olarak kayıt altına alınacaktır.

 

Kapı yanı ekran kullanım alanları kurumsal işyerlerinin yanı sıra yüksek güvenlikli villa veya site alanlarında da güvenliğin korunması amacıyla kullanılmaktadır.

 

Fiyat fayda performansına en güzel örneklerden birisi olan bu cihazların kurulumu ve montajı oldukça kolaydır. İstenilen veri girişi yapılması ve ekranın aktif hale getirilmesi için yeterli olmaktadır.

 

Kapı Yanı Ekran İşlev Faydaları Nelerdir?

 

Kapı yanı ekranlarının faydalarına detaylarıyla bakılacak olursa;

 

– Kapı yanı ekranı istenilen bilginin paylaşılması konusunda kolaylık sağlamaktadır.

– İlgili işyeri veya kurum içi çalışanların iletişim koordinasyonlarını hızlandırmaktadır.

– Zaman tasarrufu sağlayarak hızlı iş teslimine olanak verir.

– İç ve Dış mekana kolayca uygulanmaktadır. Kapı yanı dış mekan monitörü hava koşullarına dayanıklı bir yapıya sahiptir.

– Gece veya gündüz görüşünün net olması amacıyla bir den fazla modu bulunmaktadır.

 

Kapı Yanı Ekran Nerelerde Kullanılır?

 

Kapı yanı ekran işlevi bakımından oldukça kullanışlı olmasıyla birlikte başta hastaneler, okullar, üniversiteler, bankalar, kamu kurumları, özel şirketlerin yönetim binaları, fabrikalar, İş çalışma İstasyonları, Oteller gibi işletmeler yaygın olarak kullanmaktadır.

 

Özellikle toplantı salonlarının ortak olduğu firmaların gün ve saat bildirimlerini yapmak amacıyla yaygın bir işlevi bulunmaktadır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: