Kiosk Fiyatları - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Kiosk Fiyatları

Kiosk Fiyatları: Kiosk Ekran Fiyat 2023

Kiosk Fiyatları, bilgi vermeyi amaçlayan dokunmatik ekranlara kiosk denir. Bilgi edinmek isteyen kullanıcıların dokunmatik ekranlar aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirmesi olanağı tanır. Genellik fuar, showroom, ödeme noktaları, banka sıramatikleri ve günümüzde de firmalarda dijital dönüşümlerde kullanılır. Sizde kiosk fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayın. Özel proje için kiosk tasarlanır. Kiosklar 18.5 inc boyutundan 98 inc boyutuna kadar olabilir.

 

Ürün Fiyat
Kiosk Fiyatı 100 $ + KDV
Totem Kiosk ekran Fiyatı 100 $ + KDV
Duvar Kiosk Fiyatı 100 $ + KDV
Özel Proje Kiosk Teklif İsteyin

 

 


 

Hemen Fiyat Alın
İstediğiniz kiosk için hemen fiyat alın.. M: info@eio.com.tr T: 0532 693 98 63

kiosk fiyatlarıGünümüzde sıkça kullanılan kiosk, kelime anlamı ile kulübe demektir. Bu anlamın kökeni elektronik aletin şeklinden gelmektedir. Sistem dokunmatik ekranlar aracılığı ile çalışma prensibine sahiptir. Böylece kullanıcılar bazı temel bilgilere kioskları kullanarak ulaşabilmektedir. Farklı birçok alanda kullanılabilen kiosklar aynı zamanda bilgisayar niteliğindedir. Kullanım alanlarına göre de farklı tiplere sahiptir. Ve farklı tiplerdeki kiosk fiyatları değişkenlik göstermektedir.

 

Kiosk Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Kiosk cihazları, anlam olarak İngilizcede kulübe anlamına gelen bir kelimedir. Çünkü şekil itibariyle kulübeye benzetilmiştir. Kiosk fiyatları uygun olması sebebi ile de günümüzde yaygın olarak kullanılan elektronik terminallerdir. Cihazlar dokunmatik ekrana sahiptir ve bilgi verme amaçlı kullanılarak kullanıcının bilgilere kolaylıkla ulaşmasını sağlarlar.

Kiosk tipine uygun olarak herhangi bir alanda işlem görebilmektedir. Temelde ürün kullanım ile kurum çalışanlarının iş yükünü azaltması hedeflenmektedir. Özellikle kalabalık kamu kuruluşlarında sorgu, ödeme işlemleri ve sıra almak için kullanılmaktadır. Kiosklar bazı zamanlarda da bilgilendirme ya da tamamen reklam amaçlı işlem yapmaktadır.

Kiosklar, satış ya da servis amaçlı da performans gösterebilen elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Bu amaçla kullanılan kiosklar direk olarak ürün dağıtımı yapma özelliğine sahiptir. Bu tarzdaki kiosklardan; bilet ve jeton gibi ürünler satın alınabilmektedir.

 

Ayrıca ekran üzerinden birtakım işlemlerin onaylanması işlemini gerçekleştirebilirler. Kısaca kiosk, kulübe şeklinde tasarlanmış, bilgisayar özellikleri taşıyan ve kullanım amacına göre farklılık gösteren sistemlerdir. Cihazlar zarar görmemesi için bir çerçeve taşırken hassas bölgeleri iç kısımda yer almaktadır. Kiosklar farklı alanlarda kullanılmak üzere çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Dolayısıyla kiosk fiyatları cihazların kullanım çeşitleri arasında değişiklik göstermektedir.

 Kiosk Fiyatları Ve Kullanım Amacı

 

Cihazların en önemli kullanım amacı, o konu ile ilgili çalışan kurumdaki kişilerin üzerindeki iş yükünü azaltarak zamandan tasarruf sağlamak ve işlemleri hızlandırmaktır. Cihazlar herkese açık alanda bulunur ve kişilere bilgi vermek amaçlanır. Ayrıca özel kurumlarda borç, fatura ödeme, sorgulama gibi işlemler için de kullanılabilir.

Direkt ürün dağıtımı hizmeti verebilen kiosklar, bu sayede oldukça kullanışlıdır ve zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Bu tür cihazlar yardımıyla bilet ya da jeton alma gibi dağıtım işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Cihazlar firmalar üzerinden satış pazarlama ve reklam amaçlı kullanılabilirler.

 

 

 Kiosk Fiyatları Aralığı

 

Kiosk fiyatları firmalar arasında değişiklik gösterdiği gibi ürünler içerisinde de kategorilere ayrılmaktadır. Örneğin bir bankanın kullandığı sıramatik kiosk ekranı ve bir alışveriş merkezinde kullanılan kiosk ekranı işlevsel özellikleri bakımından farklıdır. Bu yüzden bu cihazlar arasında fiyat farkı oluşmaktadır.

Bir veri aracı gibi çalışan kioskların kurulumu kolay olduğundan maliyeti de oldukça düşük sayılmaktadır. Kullanıcı kurum için iş yoğunluğunu azalttığı için fiyat performans oranına bakıldığında oldukça kar sağlayan bir üründür. Elektronik cihazın fiyat aralığı ise hangi tipte olduğuna bakılarak artış ya da azalma göstermektedir.

 

Dış tasarım, ekran büyüklüğü ve donanımlar da kiosk fiyatları üzerinde belirleyici bir rol üstlenmektedir. Buna göre cihaza yazıcı, klavye ya da diğer ürünlerin bağlanıp bağlanmayacağı da göz önüne alınmaktadır. Kiosk satın alınırken tüm bu detaylar iyi bir şekilde incelenmelidir. Sonrasında kullanıcının ihtiyacına en uygun kiosk modeli belirlenmelidir.

 

Kiosk fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kiosk çeşitlerini öğrenmekte yarar vardır. En çok kullanılan kiosklar aşağıdaki gibidir:

 

 Totem

 

Boyutları 24″,32″,43″,49″,55″,65″ olabilmektedir.

Açık hava reklamları arasında yer alan totemler, bir işletmenin marka tanıtımı için oldukça önemlidir. Bu dev boyutlardaki reklam araçlarına genellikle işletmenin adı ve logosu konulmaktadır. Çok uzaktan bile görünebilen totemler genellikle etrafında küçük binalar olan ya da hiç olmayan bölgelerde kullanım için uygundur. Totem ürünleri kişisel tercihe göre farklı şekillerde tasarlanabilir. Işıklı totemler olduğu kadar ışıksız totem seçenekleri de bulunur. Bu da Totem kiosk fiyatları üzerinde değişikliğe neden olmaktadır. Demir bir profilin üzerine yerleştirilen kasası ile uzun yıllar boyunca ayakta kalabilen totemler, dış hava koşullarına da oldukça dayanıklıdır.

 

Bilgilendirme Ekranları

 

Boyutları 24″,32″,43″,49″,55″,65″ olabilmektedir.

Toplantı odalarından konferans salonlarına ve kurum içi eğitim merkezlerinden fuar alanlarına kadar oldukça geniş bir kullanım ağına sahip olan bilgilendirme ekranları, hem hızlı hem de kesintisiz iletişim sağlamaktadır. Toplantıların sağlıklı bir şekilde planlamasına yarayan bu ürünler, rezervasyon süreçlerini de yönetmektedir. Düşük maliyetler ile büyük organizasyonların aksamadan gerçekleşmesine yardımcı olan cihazlar istenmeyen iptalleri ortadan kaldırmaktadır. Böylece toplantıların organize edilmesi için harcanan zaman ve paradan tasarruf etmeyi sağlayan ekranlar, katılımcıları da doğru şekilde yönlendirmektedir. Kalabalık ve yoğun toplantı gündeminde yaşanması muhtemel aksaklıkları gidermek amacıyla verimli bir zaman yönetimi sağlayan sistemler, özellikle büyük tesislerdeki karmaşayı engellemektedir.

 

 Masaüstü Kiosk

 

Boyutlar 10″,12.1″ olabilmektedir.

Küçük, estetik ve bir o kadar da fonksiyonel olan cihazlar P9 (POS PC) bir kiosktan beklenenleri fazlasıyla yerine getirmektedir. Uygulamalar için yer olan müşteriler için P9 ideal bir tercihtir. Genellikle gıda sektöründe tercih edilen P9, ilave duvar aparatı ile normal kullanımlar için de uygundur. Dokunmatik ekranı ve olduğundan daha büyük gösteren tasarımı sayesinde konulduğu her mekana uyum sağlamaktadır. Masaüstü kiosklar günümüz şartlarına uyumlu güncel donanımlara sahiptir.

 

 Duvar Tipi Kiosk

 

Standart boyutları 65 x 42 x 28 cm’dir. Yer darlığı olan mekanlarda sıra numarası üretmeye yarayan yazıcısız bir kiosk tipidir. Örneğin hastanelerde tahlil sonuç ekranları olarak kullanılmaktadır. Ayrıca fabrika, imalathane vb. yerlerde otomasyon paneli olarak kullanıma sahiptir. Standart olarak sunulan rengi gridir. Opsiyonel olarak üzerine nümerik klavy, Swipe kart, Mifare kart okuyucu, barkod/karekod okuyucu ve infrared dokunmatik ekran monte edilebilir. Ayaklı kiosklara göre fiyatı daha düşüktür ve böylece ekonomik bir alternatif ürün olmaktadır.

 

 Endüstriyel Kiosk

 

Fabrika ve üretim alanlarda kullanılan endüstriyel kiosk ürünleri, üretim bandını kontrol etmek ve akışı kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Endüstriyel kiosk modelleri talep edilen özelliklerde göre çeşitlendirilebilir. İhtiyaç durumunda kiosk yazıcı, kiosk barkod okuyucu, barkod tarayıcı, kiosk barkod yazıcı, el ilanı tutucusu, kredi kartı ödeme aracı ve kamera gibi diğer donanımlar ilave edilebilir. Böylece kiosk fiyatları ürünün çeşitliliğine göre değişiklik gösterecektir.

 

 Kapı Yanı Ekranları

 

Dijital bir kullanım ağına sahip kapı yanı ekranları günümüzde özellikle iş yerlerinde tercih edilmektedir. Ancak isteğe göre villa ve apartman dairelerinde de kullanılabilir. Piyasada her ihtiyaca yönelik modelleri bulmak mümkündür. Özel menü sistemi sayesinde bu cihazların güncellenmesi de kurulumu kadar basit ve pratiktir. Dokunmatik ekranı sayesinde çeşitli kontroller ekran üzerinden yapılmaktadır. Başka kişilerin iş yerine izinsiz giriş yapmasını engellemek için de kullanılabilir. Parmak izi okuma ve yüz tanıma gibi üst düzey güvenlik hizmeti sunan özellikleri de bulunmaktadır. Böylece kiosk fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Daha fazla kiosk modelini incelemek ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. İletişim

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: