3x3 Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

3×3 Videowall

3X3 Videowall

 

3×3 Videowall, tek ekranda birden fazla görüntüye izin veren ileri teknoloji ürünüdür. Gündelik yaşamda televizyon ekranlarından ya da kurumsal alanlarda karşılaşılmaktadır. Pek çok kişinin merak ettiği fakat içeriğini anlayamadığı Videowall teknolojisi aynı ekranı birden fazla bölüm halinde gösterebilmektedir.

 

İleri teknoloji ürünlerinden biri olan videowall, toplu yaşam alanlarında yüksek güvenlik unusuru olarak kullanılmaktadır. Kullanıcıya çoklu ekran sayesinde tek noktadan pek çok alanda hakimiyet kurabilme olanağı vermektedir. Büyük bir ekrana bağlantı elemanlarıyla eklenebilmektedir. 2×2, 3×3 gibi farklı formatlarda üretilerek kullanıcıya seçenek sunan bir teknoloji ürünüdür.

Videowall Ne Demektir?

 

Videowall, teknolojisi her geçen gün kullanım alanı genişleyen bir sistemdir. Üretim özelliği bakımından 2×3-2×2-3×3 teknolojisine olarak sunulmaktadır. Bu tanımlar sahip olunan videowall sisteminin formatını tanımlamaktadır. Videowall, bilgisayar ve televizyon ekranlarında birden fazla görüntü olanağı sunmaktadır.

 

Harici olarak kullanılan 3×3 videowall sistemi, fuarlar, hastaneler ve sunumlarda güvenle kullanılabilmektedir. Birden fazla ekranı aynı panelde görme olanağı veren videowall teknolojisi pek çok alanda kullanılmaktadır. Kullanılacak sistem aparatları sayesinde PC, ya da farklı cihaza bağlanabilen videowall bağlantı aparatlarıyla adapte edilmektedir.

 

Bu sayede tek panel çoklu ekran görüntüsüyle içerik zenginliğine sahiptir. İstenen alanda 7/24 kesintisiz görüntü alınabilmektedir. İçerik ve formatta hiç bir eksikliğe izin vermeyen sistemin her geçen gün kullanıcı sayısı ve kullanım alanları artmaktadır.

 

Videowall 3×3 Avantajları

 

Videowall sistemi, büyük bir ekran üzerinde farklı sayılarda ekranın görülebilmesini sağlamaktadır. Reklam tanıtım aracı olarak kullanılabilen sistem ticari faaliyette bulunanlar için büyük avantaj kazandırmaktadır. Farklı kombinasyonlarda görüntü verebilme özelliğiyle ürün, hastaneler, oteller, fuarlar, alışveriş merkezleri gibi sayısız alanda kullanılmaktadır.

 

Ekranları yan yana veya alt alta dizilimli olarak görülebilir, aradaki milimetrik bölmelerden rahatsız olmadan izlenebilmektedir. Videowall sisteminin en yoğun kullanıldığı yerler arasında hava alanları, toplu gösteri alanları, güvenlik üniteleri ve siteler bulunmaktadır.

 

Kurumlar ve 7/24 izlenmesi gereken yaşam alanlarında maksimum güvenlik sağlayan videowall teknolojisi kullanılmaktadır. Büyük bir ekran üzerinde yan yana, alt alta ekranlar görülebilmektedir. Videowall, en ufak içerik ve kombinasyon kaybı yaşamadan kullanılabilmektedir. Videowall, teknolojisi arzu edilen tüm yaşam alanlarında kullanılarak yüksek güvenlik sağlamaktadır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: