2X2 Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

2X2 Videowall

2X2 Videowall

 

Bu bir video görüntüleme uygulaması olarak kullanılmaktadır. Videowall birden çok ekranın birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Videoların duvarı ya da videoların duvarda izlenmesi anlamına gelmektedir. Burada kurulacak olan videolar tercih edilen monitör büyüklüğünde kurulmaktadır. En çok kullanılan ve tercih edilen 2×2 videowall olmaktadır.

 

Belirli ölçülerde artı baz almaktadır. Bu tamamen 4 adet monitörden oluşan 42 inçlik ya da 55 inçlik sistemlerle kurulan bir ekran olmaktadır. Böylelikle izlenen her şey daha etkileyici ve oldukça göze hitap eden bir konuma gelmektedir. Kullanım alanları oldukça fazla olan ve her yerde geniş kitlelere hitap etmek için kullanılan bu ürün birçok standardı ve performans yüksekliğini bünyesinde barındırmaktadır.

 Neden 2×2 Videowall Kullanılmalıdır?

 

Kişiler eğer profesyonel ekranlarda çalışmak birçok insana hitap etmek istiyorsa muhakkak bu aracı sistemi kullanmaktadır. Bunun nedeni fazlasıyla dikkat çekici bir etkileyici bir konuma sahip olmasıdır. Güncel olan tüm teknolojiye yönelik şeyleri kendinde de donatarak bu platformu kolaylık oluşturmaktadır.

 

Profesyonellik gerektiren işlerde de en iyi işi yapmaktadır. İçeriğinde barındırdığı kontrol sistemleri sayesinde yüzeyin ölçüsünü ekranına ne kadar izleme mesafesinin olması gerektiğini veri aktarımı gibi tüm işleri görmektedir. Bunların yanında görüntü ile ilgili kaç cihazın kullanacağına ekrana dağılım şekline formatın kaç adet ekrandan oluşacağına videoların nasıl kontrol edileceğine gibi hususları da incelemektedir.

 2×2 Videowall Önemi Nedir?

 

Full HD ekran sunmaktadır. Bir HD emay giriş ve 4 HD emay çıkış bulunmaktadır. Herhangi bir yerinde yer alan ön panel kontrol etme yeteneği söz konusudur. Web server sistemlerini de rahatlıkla güncelleyebilmektedir. Kolay kurulumu mevcuttur. Çok sık tercih edilen 2×2 videowall fiyatlarıürünün performansına göre değişmektedir. Standart videoların aksine oldukça yüksek çözünürlüğü tıpkı canlıymış gibi hissiyatını insanlara kazandırmaktadır.

 

Birçok ekranı tek bir ekran halinde izleyici ile ya da kitle ile buluşturmaktadır. Kullanıcıların oldukça büyük dev ekranlara sahip olmasını sağlamaktadır. Çok alanda kullanıldığı için kullanım amacı ve kaynak sayısı alanlara göre değişkenlik göstermektedir.

 

 2×2 Videowall Nerelerde Kullanılmaktadır?

 

Günlük hayatta, toplantılarda, iş seyahatlerinde, büyük konferans salonlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. İçeriğinde barındırdığı aparatlar sayesinde monitörlere, televizyon ekranları, küp şeklinde ekranlara rahatlıkla paylaşımlar sunabilmektedir. Ultra ince ekranları sayesinde izlenen monitörü yok gibi göstermektedir. Birden fazla formatı bünyesinde barındırdığı için görüntü kaynağından gelen her türlü içeriği bünyesinde senkron ederek paylaşmaktadır.

 

İhtiyaca göre artı cihaz takviyesini saniyeler içerisine gerçekleştirmektedir. Tüm hareketler istenildiği zaman kontrol edilebilmektedir. Bağlantıları fazlasıyla kolay bağlanmaktadır. Görüntü kaynak sayısını kişi isteğine göre ayarlayabilmektedir. Sürekli yani 7/24 çalışabilecek güçte ve performansta olmaktadır. Son yıllarda fuarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde ya da stadyumlarda bu sisteme rastlanmaktadır. Reklamlar ya da tanıtımlar için de sıklıkla tercih edilmektedir. Her bakımdan üstün olan bu sistem gelişen teknolojiyle performansını sürekli arttırmaktadır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: