Videowall Sistemleri - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Sistemleri

Videowall Sistemleri

Videowall sistemleri tanıtım, reklam benzeri birçok amaç ile kullanılabilen teknolojik ekran sistemleridir. Ekranlar günümüzde tanıtım ve reklamın en kolay ve etkin yoludur. Tanıtım yaparken sürekli değişen ve güncel kalan bir reklam panosuna sahip olduğunuzu düşünün. İçerikler her an isteğiniz doğrultusunda değişiyor.

Günümüzde birçok firma tarafından sürekli olarak kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler birden çok ekranın senkronize olarak çok daha büyük ve dikkat çekici bir ekran oluşturması ve alana uygun olarak yerleştirilmesi ile mümkün olan sistemlerdir.

Videowall Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu teknolojide ki sistemler aklınıza gelebilecek her türlü alanda kullanılabilir bir teknolojidir. Bir hastanede bilgilendirme panosu olarak ya da bir mağazada ürün tanıtımı aracı olarak da kullanılabilir.

Günlük hayatımızda bu teknolojik sistemlerin oldukça büyük bir yeri vardır. Çoğu zaman farkında olmasak da hayatımızın birçok farklı alanında görürüz. Birden fazla ekranın birleşmesi ile ortaya çıkan dev bir ekran her zaman diğerlerinden çok daha dikkat çekici olacaktır.

Günümüzde reklam panolarında, bilgilendirme amaçlı kurumlarda, tanıtım aracı olarak alışveriş mağazalarında ve aklınıza gelebilecek başka birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Sistemleri kullanmanın birçok farklı avantajı da bulunmaktadır.

videowall sistemleri

Videowall Sistemleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bu teknolojiyi kullanmanın avantajları çok geniş bir alanı kapsar. Bu sistemlerine ihtiyaç duymanız için mutlaka ticaret yapmanız gerekir. Hizmet veren bir sosyal kurum da olabilirsiniz. Videowall sistemleri ile birçok farklı ekran aynı anda senkronize olarak hareket eder. Daha basit düşünmek gerekirse 2 ekran her zaman daha küçük bir ekrandan daha ilgi çekicidir.

Bu teknolojik sistemleri kullanmanın avantajları da tam da bu noktada başlar. Bu teknolojik sistemler sayesinde daha dikkat çekici, daha başarılı ve daha aktif olabilirsiniz. Bununla birlikte bu sistemleri tercih ederek elde edeceğiniz bazı avantajları da yazımızın devamında listeledik.

Videowall Sistemleri Kullanmanın Avantajları

  • Videolu içerik paylaşımına imkan tanır.
  • Daha büyük bir ekran ile daha dikkat çekici bir görünüm imkanı sunar.
  • Teknolojik imkanlardan faydalanılır.
  • Hem iç hem de dış mekan için kullanıma uygundur.
  • Dikkat çekici bir sunum yapma imkanı tanır.
  • Ürün seçenekleri ile alanlarınıza uygun tasarımlar yaptırabilirsiniz.
  • Ekranlar bağımsız ya da bağımlı olarak kullanılabilir.
  • Ekran gruplaması yapılarak firma özelinde bir görünüm özelleştirmesi de yapılabilir.
  • İçerik yönetimi tek bir panel üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir.
  • Yüksek görüntü kalitesi ile dikkat çeker.

 Nereden Satın Alınabilir?

Videowall sistemleri doğrudan işin uzmanı olan EİO firmamızdan satın alınabilmektedir. Sunduğumuz sistemler ile alanlarınıza uyumlu birer teknolojik tanıtım aracına sahip olabilirsiniz. Yerli üretim olan ürünlerimiz ile aradığınız tüm ekran özelliklerini tek bir adresten elde etmenin avantajlarını deneyimleyin.

Sistemlerde çeşitli ekran seçenekleri ve alana özel tasarım olanakları ile yerli ve kaliteli hizmetin tadını çıkarın.

Videowall Ekranı Yönetim Sistemi: Singtral

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: