Akıllı Kürsü - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Akıllı Kürsü

Akıllı kürsü, teknoloji ürünleri arasında hayat kolaylaştıran özelliğiyle tanınmaktadır. Konuşmacı kürsüsü de denilen dijital ürün hızlı ve verimli sunumlar yapabilmeyi sağlamaktadır. Sunum sırasında veri transferi sağlayan, istenen görsel ve işitsel veriyi hedefe iletebilmektedir.

 

EFğitimci ve konuşmacılar için büyük kolaylık ve etkin sunum olanağı verecektir. Hangi konuda olursa olsun etkileyici ürün, görsel sunumu yapabilirsiniz. Çift ekranı ve kolay kullanımıyla konuşmacıya kolaylık sağlamaktadır.

 

Akıllı Kürsü Nedir?

Sunucular ve konuşmacılar için üretilen yüksek işlevli bir ileri teknoloji ürünüdür. Akıllı kürsü konuşmacı ya da idarecinin kontrolünde çalışmaktadır. Etkili sunum yapabilmek, hedef kitleye iletilmek istenen mesajın eksiksiz iletilebilmesini sağlamaktadır. Dokunmatik üst ekranıyla kullanıcıya tam kontrol olanağı vermektedir.

 

Şık tasarımı ve modern üretim teknolojisiyle mekanda dekoratif bir unsur olarak yer almaktadır. Ayrıca renk seçeneği sayesinde bulunduğu ortama uyum sağlamaktadır. Dijital kürsü ya da konuşmacı kürsüsü olarak adlandırılan ürün toplantıların etkin yönetimini sağlamaktadır.

 

Eğitimciler, mesleği konuşarak icra etmek durumunda olanlar ve özel sunumlarda verimli bir iletişim aracı olacaktır. Akıllı kürsü, özel ve kurumsal sunumlarda etkin ve verimli iletişim olanağı vermektedir. Bu konuda aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, eio.com.tr 7/24 çalışmaktadır.

bilgisayarlı dijital kürsü

 

Akıllı Kürsü Nasıl Çalışır?

Konuşmacılar ve yöneticiler için en büyük destek ürünü akıllı kürsüdür. Kullanıcıya etkili sunum olanağı veren, mekana yansıtılması gereken mesaj, logo vs. en iyi şekilde iletmektedir. Bir birinden etkileyici özellikte panel ve modellerle satışta bulunmaktadır. Uzun sunumlar, görsel ve işitsel iletiler için önemli dijital araçlardır.

 

İleri teknoloji ürünü akıllı kürsü, projeksiyon, ses ve bilgisayar sistem özellikleri taşımaktadır. Kolay kontrol edilebilmesi kullanıcıya özgüven vermektedir. Eğitimciler için, modern teknoloji ürünü olarak aranan bütün özelliğe sahiptir. Konuşmacıya kontrol özgürlüğü vermesi, iletilmek istenen logo- marka ya da içerikleri güvenle hedefe iletebilmektedir.

 

Tüm özellikleri ve yüksek işleviyle kullanıcı beğenisi beklemektedir. Bulunduğunuz yerden günün her saati özelliklerini öğrenerek sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü üretim özelliği ve şık tasarımıyla hedef kitleye sunulmaktadır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: