Dış Mekan Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Dış Mekan Videowall

Dış Mekan Videowall

 

Dış mekan videowall, en kısa tanımıyla çoklu ekran demektir. Profesyonel içerikli ya da ticari amaçlı olarak kullanılabilen, yüksek kalite görüntü alınabilme amacıyla üretilen teknoloji ürünüdür. Videowall, faklı görüntü teknolojileriyle kullanılabilmektedir.

 

Bunlar DLP, LCD ya da LED özellikler olabilmekte ve amaca uygun olarak farklı boyutlarda sunulabilmektedir. Sistem, göz alıcı sunumu, Dijital Signage yazılımına entegre edilebilmesi ve kusursuz içerik yönetimi özelliğiyle kesintisiz kullanılabilmektedir.

 

 VideoWall Ne Demektir?

 

dış mekan videowallVideowall, endüstriyel üretim teknolojisi gereği birden çok ekranın bir arada kullanılması- çoklu ekran demektir. Pek çok alanda tercih edilen video Wall özelliği geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Bu nedenle reklam ve tanıtım ürünü ya da kültürel erişim olanakları olarak kullanılabilmektedir.

 

Dış mekan videowall kullanımı, hedef kitleye en kolay erişim yoludur. Geniş ekran üretimleri hızla artarak video Wall teknolojisine uyum sağlamaktadır. İç mekan ya da dış mekanlarda kullanılabilen sistem hedef kitleye en kısa sürede erişim sağlamaktadır.

 

Kullanım amacına uygun olarak ekranlar, alt alta ya da yan yana düzenlenebilmektedir. Hatta içeriğin önemine uygun olarak daha büyük ya da daha küçük ekran ayrıcalıkları sağlanabilmektedir.

 

Video Wall Kullanım Alanları

 

Videowall olarak bilinen çoklu ekran sistemi, her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmektedir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilen Video Wall teknolojisi, marka, meslek ya da farklı tanıtım amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

 

Ticari işletmeler için en etkin reklam ve tanıtım aracı olabilen Videowall hedef kitleye en kısa sürede ulaşmaktadır. Bu nedenle sergi ve fuar alanlarında, hava alanlarında, televizyon stüdyolarında kullanılmaktadır. Video Wall kullanım alanları arasında;

 

Güvenlik – bilgi amaçlı izleme ve kontrol merkezi ya da odaları,

Hastaneler,

Bankalar,

TV Stüdyoları,

Fuar ve Sergiler,

Alışveriş merkezleri,

Zincir restoran ya da mağazalar,

Reklam ve tanıtımı yapılacak markalar,

Havaalanları,

Satış ofisleri,

 

Genel merkez binaları bulunmaktadır. Hedef kitleye en kolay ve güvenli erişim olanağı veren sistemle markanızın görünür ve bilinirliğini artırabilirsiniz. Profesyonel ekiplerden alacağınız kurulum desteği sayesinde güvenle kullanabilir, ticari etkisinden yararlanabilirsiniz.

 

 Video Wall Sistem Maliyetleri

 

Video Wall teknolojisinin, kurulum ve kullanımı kolay ticari etkisi çok yüksektir. Markalar ve firmalar için en etkin tanıtım aracı olan Dış mekan Videowall teknolojisinden siz de yararlanabilirsiniz. Fuarlar, sergi alanları, hava alanları gibi sayısız alanda hedef kitlenize erişebilirsiniz.

 

Sistem kurulumu, bakım onarım ve servis hizmetleri konusunda kolaylıkla yardım alabilir kesintisiz videowall kullanabilirsiniz. İleri teknoloji ürünü Video Wall sistemi en kolay reklam- tanıtım ve bilgi kaynağı olarak çalışmaktadır. Kullanıcıya kesintisiz veri akışı sağlayabilme özelliğiyle kontrol odaları ve gözetleme noktalarında kullanılabilmektedir.

 

Video Wall kullanıcıları, geleneksel reklam ve tanıtımlara yapacağı harcamaları düşürerek ticari hareketlerini yükseltebilmektedir. Bu nedenle her geçen gün kullanım alanını genişleten videowall sistemi kurulum ve kullanım desteğini profesyonellerden almak çok önemlidir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: