İçerik Yönetimi - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

İçerik Yönetimi

Zahmetsiz İçerik Yönetimi

Videowall içerik yönetimi ve digital signage çözümleri kapsamındaki projelerde, talebiniz doğrultusunda tecrübeli yayın ekibimiz, içerik yönetimi hizmeti ile ekranlarınıza özel içerikler üretebilir ya da hazır içeriklerinizi yönetebilir. Uzaktan erişim ile yönetilen ve çarpıcı içeriklerle donatılan ekranlarınız; ürün lansmanlarında, fuarlarda, televizyon stüdyolarında, kongre ve konferanslarda hedef kitlenizi size çeken bir dijital mecraya dönüşür. Ultra ince çerçeveli endüstriyel LCD’ler ve son teknoloji yazılımlardan oluşan Kiosk İnnova video wall çözümleri; farklı noktalarda hedeflenen tanıtım başarıları için en büyük destekçiniz olacak…

Eio Teknoloji olarak, touchscreen (dokunmatik) özelliğine sahip çözümlerde, içerik yönetimini dokunmatik ekranın en verimli şekilde kullanılabileceği şekilde kurgular. Buna göre içerikler, kullanıcılar tarafından multi touch (çoklu dokunmatik) olarak kullanılabilecek şekilde hazırlanır; ekran kalibrasyonları en iyi şekilde yapılarak, touchscreen (dokunmatik ekran) özelliklerinden en iyi şekilde faydalanılması sağlanır.

Videowall İçerik Planaması

Videowall içerik çözümleri büyük, canlı ve parlak görüntülere ihtiyaç duyulan alanlarda; ürün tanıtımı, reklam, firma duyuruları, canlı konser, maç yayını gibi amaçlarla kullanılabileceği gibi, kurumsal imajı destekleyen şık ve etkileyici bir ortam oluşturmak için de tercih edilebilir. Video wall çözümleri; kullanım yeri ve amacına uygun olarak esnek boyut seçenekleri ve talebe uygun yerleşim planları ile şekillendirilebilir. Sizde videowall yönetimi hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin. Son model ve ihtiyaca yönelik projeler tasarlayan Eio Teknoloji sizin içinde uygun tasarımı yapacaktır. Videowall içerik planmasında en önemli nokta görsellerinize müşterilerin gözünden bakmaktır. Bu sayede satış performansınızı daha da arttırabilir. Mevcut müşterilerinizi yeni ürünlerinizlede tanıştırabileceksiniz.

Size özel tasarlayacağımız videowall ekranınızı aşağıdaki bir çok sektörde ve diğer sektörlerde aktif olarak kullanabilir ve satışlarınızı arttırabilirisiniz..

  • Şirketlerin Lobileri,
  • Televizyon Stüdyoları,
  • Hotel vb. Resepsiyon ve lobiler,
  • Fuarlar, Reyon Tasarımı, Moda Defileleleri,
  • Özel tanıtım ve organizasyonlar,
  • Büyük alanlardaki reklam ve bilgilendirmeler,
  • Emir-Komuta merkezleri,
  • Alışveriş Merkezi
  • Hastane Alanları

 

Videowall İçerik Yönetimi

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: