Videowall Dokunmatik - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Dokunmatik

Dokunmatiğimiz: 49″ 55″ arasındaki tüm videowall ekranlara uygulanmaktadır.

Dokunmatik Özelliğe Sahip Yeni Nesil İletişim Platformu!

Esnek boyutlara sahip videowall dokunmatik kiosklar, farklı alanlarda ihtiyaca özel kullanım imkanı sunar. Yüksek görüntü kalitesine sahip cihazlar, iç ve dış mekanlarda dikkat çekmeyi başarır.

Dokunmatik özelliğiyle yeni neslin iletişim platformu olarak kurumsal imaja destek sağlayan modeller, kullanıcılar tarafından da yönetilebilir. Tanıtımın yanı sıra eğlence amaçlı içeriklerle de marka bilinirliğine katkı sağlayan paneller, işlevsel özelliklere sahiptir.

Videowall Dokunmatik Hizmeti

Mekana uygun yerleşim ve tasarım imkanı olan ürünler, profesyonel kurulum ve satış sonrası bakım hizmetleriyle uzun süreli kullanıma uygundur.

Kullanıcılara interaktif bir dünyanın kapılarını aralayan son teknolojiler, farklı zevklere sahip tüketicilerin ilgisini çekecek içeriklere sahiptir. Kullanıldığı mekana zarif ve estetik bir görünüm kazandıran ürünler, ince yapısıyla yerden de tasarruf sağlar.

Videowall dokunmatik projeler için bizim hemen iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz. Eio Teknoloji

Hangi illerde yapıyoruz?

İstanbul başta olmak üzere dokunmatik ekran uygulamasını Türkiye’nin her ilinde yapmaktayız. Ekimizle birlikte kullanımınıza uygun olarak planlama ve uygulama işlemlerini yapmaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: