Akıllı Tahta Fiyatları - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Akıllı Tahta Fiyatları

Akıllı Tahta Fiyatları Uygulaması

 

Akıllı tahta; ülke genelinde de çok yaygınlaşmıştır. Devlet desteği ile çoğu devlet okuluna gönderilmiştir. Bunun yanında artık özel kurumlarda, otellerde, fuar alanlarında da kullanılmaya başlanmıştır.

 

Özellikle eğitimde önemli yeri olan akıllı tahta, öğretmenlerin bir yetisi olması adına önemli olmuştur.

 

Eğitimde Neden Akıllı Tahta?

 

Beyaz tahta kullanımının daha etkili bir hale dönüşümünü sağlamış olan akıllı tahta, eğitim ve öğretim adına daha kalıcı bilgilerin alınmasını sağlamaktadır. Öğrencilerin dikkatlerini toparlamak adına öğretmenlere katkı sağlamaktadır.

 

Öğretmene ders işleme noktasında zaman yönetimi adına katkı sağlamaktadır. Kayıt altına alınmış olan dersler e-posta ile gönderilebilmektedir. Öğretmen adına ders esnasında çok fazla bilgiye kolayca ulaşmasını sağlayacaktır. Öğrencilerine o anda daha fazla örnekleme ile akılda kalıcı bir ders işleyebilmektedir.

 

Yazdırma özelliği kullanılarak ev ödevi vermelerinde de kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca öğretmen oradan velilere bilgilendirme yapabilmektedir. Anlık olarak öğrenci ile ilgili durumlar kayıt altına alınabilmektedir

 

Aynı zamanda flaş kullanımı veya internet bağlantısı ile video izletilmesi ile öğrencilerin sıkılması önlenmektedir.

 

Öğrenci Adına Faydaları

 

– Bilgiye ulaşmak artık daha kolay olacaktır.

 

– Matematiksel becerisi gelişecek ve dil yeteneğinde ilerleme olacaktır.

 

– Kendine güven duyan bireyler oluşacaktır.

 

– Kendi hızında ilerleme yeteneği gelişecektir.

 

– Bilgi araştırma ve problem çözme noktasında kolaylık bulacaktır.

 

– Daha paylaşımcı bireyler yetişecektir.

 

Akıllı Tahta Kullanımı

 

Büyük bir tablet olarak düşünülmesi kullanıcı adına kolaylık sağlayacaktır. Üçlü bir yapıda olduğu bilinmektedir. Bilgisayar- projeksiyon – tahta kısmından oluşmaktadır. Ses ve kızılötesi dalgalarla yansıtma sağlayan projeksiyon aleti küçük bir kumanda ile ayarlanmaktadır.

 

LED üzerine bilgisayarın aktarılması ile gerçekleştirilen akıllı tahta uygulaması dokunulacak bir şekilde kullanılabileceği gibi kalem ile de üzerinde işlem yapılabilmektedir.

 

Bilgisayar ise; sadece kasasının olması yeterli olan bir kullanımdır. Gerekli görüldüğünde klavye ve faresi de yanına eklenmektedir. Bu şekilde öğretmen de kendi bilgilerini flash ile dışarıdan getirebilmektedir.

 

Akıllı Tahta Fiyatları ve Çeşitleri

 

Akıllı tahta fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Birçok seçenek sunulan ürünlerde akıllı tahta fiyatları olarak şu seçeneklere bakılması uygun görülmektedir.

 

– Dokunmatik akıllı tahtalar

– Led akıllı tahtaları

– Entegre akıllı tahta

– Akıllı tahta üniteleri şeklinde alıcılara sunulmaktadır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: