Akıllı Tahta Tamiri - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Akıllı Tahta Tamiri

Eio Akıllı Tahta Tamiri

 

Akıllı tahta tamiri konusunun önce bilmeniz gerekenler, akıllı tahtalar uzun zamandan beri başta holdingler olmak üzere fabrikalarda, özel okul, özel ofis ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Fatih projesi kapsamında Devlet okullarında da kullanılmaya başlanmıştır. Vestel, Arçelik ve Samsung başta olmak üzere pek çok markanın akıllı tahtası bulunmaktadır. Her ne kadar kaliteli üretimler olsa da elektronik aletler zaman içerisinde arıza durumuna geçebilir. Bunun en büyük nedeni bakım ve onarım işlemlerinin düzenli olarak yapılmamasıdır.

 

Akıllı tahtalar bir teknoloji harikası olsalar da hassas aletlerdir. Günümüz teknolojisinde eğitim sektörüne dahil edilen bu tahtalar, okullarımızda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Tepegöz, televizyon, radyo ve video oynatıcı gibi unsurların kullanıldığı eğitim sektöründe Akıllı tahtalar tüm bunların yerini alarak daha etkin bir öğretim sisteminin kapılarını aralamaktadır. Bu sebeplerden dolayı ani arıza durumlarında büyük bir sorun teşkil etmektedir ve hızlı bir şekilde akıllı tahta tamiri gerçekleştirilmelidir.

 

 Akıllı Tahtaların Arıza Nedenleri

 

Sınırsız çalışma alanı ve etkin görsellik sağlayan akıllı tahtalar, pek çok nedenden dolayı arıza durumuna geçebilir. Akıllı tahtaların başlıca arıza ve problemlerini şu şekilde özetleyebiliriz;

 

* Akıllı tahtanın açılmaması ya da açılıp kapanması,

* Mavi ekran vermesi ya da siyah ekran vermesi,

* Dokunmatiği ya da USB belleği algılamaması,

* HDMI görüntüyü aktaramaması,

* Bios hataları,

* Kalibrasyon sorunu,

* Şifre problemleri (şifre yenileme ve kırma işlemleri)

* Ses ve görüntü sorunları,

* Ops, Ssd ya da Harddisk sorunları,

* İnternete bağlanma sorunları gelmektedir.

 

Ayrıca akıllı tahtanın faz1 ve faz2 özel okul imajı, sürgüleme problemleri, kasa, karkas sorunları, yerinin değiştirilmesi ve montajının yapılması da gerekmektedir.

 

 Akıllı Tahta Tamiri ve Servisi

 

Gelecekte bilim ve teknoloji yarışında ülkemizin önemli ölçekte yer alabilmesi için bilinçli eğitim şarttır. Bu bilinçli ve geniş kapsamlı eğitimin verilebilmesinde önemli rol oynayan akıllı tahtalar işlevselliğini sürekli olarak korumalıdır. Bu bağlamda bakım ve onarım işlemleri belirli zaman aralıklarında yapılmalıdır.

 

Bakım ve onarımı yapılan tahtalar kolay kolay arıza durumuna geçmezler. Ani arızalanmalarda ise akıllı tahta tamiri işleminin en kısa sürede yapılması eğitimin kaldığı yerden devam etmesi gerekmektedir. Bizler işlerinizin aksamaması, eğitimin kısıtlanmaması adına en kısa sürede akıllı tahtaların tamirini sağlayarak kaliteli ve güvenilir hizmetin kapılarını siz müşterilerimize açmaktayız. Eio Guardian Ürünümüz: www.eioguardian.com

 

Geçmişten günümüze uzun yıllardan beri Teknik ve elektronik sistemler üzerinde edinmiş olduğumuz tecrübe sayesinde akıllı tahta tamiri yapmaktayız. Bununla birlikte bakım, onarım, montaj, değişim, yazılım, kurulum ve yedek parça gibi teknik servis hizmetlerini de siz müşterilerimize sunmaktayız. Kısacası akıllı tahtalarla ilgili yaşamış olduğunuz her tür sorunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: