Asansör İçi Ekran - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Asansör İçi Ekran

Asansör İçi Ekran

 

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile ekranlar hayatımızın her alanına girdi. Artık ekranlar asansörlerde de sık bir biçimde talep ediliyor. Bu asansör içi ekran kimi zaman sadece görüntü sağlarken; kimi zaman dokunmatik bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak TV ekranı, bilgisayar ekranı, kat planları gösterimi, reklam gösterimi, saat gösterimi, manzara gösterimi vs. gibi amaçlarla kullanılırlar. Her amaca ve her maliyete uygun asansör ekran doğru seçildiğinde her anlamda kullanışlı olacaktır.

 

Asansör Ekran Çeşitleri

 

Genellikle asansör içlerinde LCD ve LED ekran kullanımı tercih edilir. LCD ve LED ekranların maliyeti daha düşük olduğu için büyük bir ekran seçileceği zaman daha çok bunlara yönelim gözlenmiştir. Ancak küçük ekranlar veya dokunmatik ekranlar seçileceği zaman TFT ekranların daha çok seçildiği görülmüştür. Maliyeti daha yüksek olsa da sağladığı kalite ile daha çok tercih edilirler.

 

Hemen Fiyat Alın
İstediğiniz asansör ekranı için hemen fiyat alın.. M: info@eio.com.tr T: 0532 693 98 63

 

Yapıları dışında asansör ekranları bulunduğu konum açısından da farklı nitelikler taşıyabilir. Küçük ekranlar genellikle asansör tuşlarının üst kısmında tercih edilir. Büyük ekranlar ise daha çok asansöre gömülü veya asansör aynası arkasında tercih edilir. Asansör aynası arkasında tercih edilen ekranların şık görüntüsü birçok insanın birinci tercihidir. Son dönemde giderek yaygınlaştığı görülmüştür.

 

Seçilen ekranda sergilenecek içerik ise tamamen kişiye kalmıştır. İstenildiği zaman çok kolayca değişebilen görüntüler, slayt gösterisi yapmak ve aklınıza gelebilecek her şeyi sergilemek size kalmıştır. Burada önemli olan hayal gücünüzdür. Siz ne isterseniz ekranlar onu gösterir, herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmanız söz konusu değildir.

 

Size Özel Asansör İçi Ekran

 

Tabi ki asansör içi ekran konusunda sadece bu sayılanlar ile sınırlı kalmak zorunda da değilsiniz. İstediğiniz boyutta ekranı istediğiniz özelliklere uygun olarak tasarlayabiliriz. İsterseniz basit bir ekran; isterseniz yazılım destekli gelişmiş bir ekran tasarımı isteyebilirsiniz. Sektördeki yerimiz ile size en kaliteli ve istekleriniz doğrultusundaki hizmetleri vermeye kendimizi adadık. Bu süreçte hem tasarımlarınız hem satın alma sonrası destek hem de kullanım konusunda bilgilendirme yapmak size olan görevimizdir.

 

Tek kısıtlama noktası hayal gücünüzdür. Bu noktada bir sorunla karşılaşmanız durumunda ise yine size en şık tasarımları katalog olarak seçme şansı veriyoruz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: