Elektronik Konuşma Kürsüsü - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Elektronik Konuşma Kürsüsü

Elektronik Konuşma Kürsüsü

 

Konferans salonlarının vazgeçilmez ve yeni nesil kürsüsü olan elektronik konuşma kürsüsü son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır. Elektronik konuşma kürsüsü donanımsal ve yazılımsal olarak konferans salonlarındaki ihtiyaçları karşılayacak şekilde, elektronik aksamda tasarlanmıştır. Konferans salonlarının dizaynına göre istenilen renk ve tasarımda, kurumlara özel olarak kalıcı ürünler üretilmektedir.

 

 Elektronik Kürsülerin Kullanım Alanları

 

Elektronik kürsüler, konferans ve toplantı salonlarında rahatça kullanılabilen dijital yapıda kullanışlı kürsülerdir. Ayrıca eğitimde ve üniversitelerde de, son zamanlarda kullanılmaya başlanan kürsülerdir.

 

Konferans ve toplantı salonlarının günümüzde vazgeçilmezi olan elektronik kürsüler, normal kürsülerin yerine sıkça tercih edilmektedir. Akıllı dijital yapıda oluşu ve kullanışlı yapısı, toplantı ve konferans salonlarında sıkça tercih edilmesinde etkilidir. Aynı zamanda konuşmacılara da önemli derecede fayda getiren elektronik kürsü teknolojisi, katılımcıların etkileşimine katkı sağlar.

 

Elektronik Kürsülerin Yapısı ve Özellikleri

 

Elektronik konuşma kürsülerinde, pek çok teknolojik özellik bulunmaktadır. Bu özellikleriyle elektronik kürsüler, çok yönlü bir kullanım imkânına ve kullanışlılığa sahiptir.

 

Elektronik kürsülerin üzerinde, kaliteli yüksek inch düzeylerinde kaliteli dokunmatik ekran ve görüntü kontrol yazılımı bulunur. Bu özellik sayesinde sunumlar kolaylaşmakta ve daha kaliteli sunumlar hazırlanabilmektedir.

 

Elektronik kürsülerin üzerinde bulunan usb çıkışları sayesinde, flash bellek ile sunumu aktarmak kolaydır. Ayrıca, promter yazılımı sayesinde de; konuşmacının kendine özel olarak hazırladığı konuşma metni yüklenebilir. Konuşmacı metni takip ederken, projeksiyonda bu metin görünmez. Konuşmacı isterse, aynı zamanda faklı bir sunumu ya da videoyu oynatabilir.

 

Dijital kürsülerin ön kısmında, yine yüksek inch seviyelerinde bilgilendirme ekranı bulunmaktadır. Bu ekranı, rejiden ağ vasıtasıyla kontrol edebilmek mümkündür. Ön ekrana konuşmacının adı soyadı, uzmanlık alanı, konuşmanın konusu ve konuşma süresi gibi bilgiler girilebilir. Önceden bir konuşmacı listesi hazırlanabilir ya da kurumun logosu ekranda çok rahatlıkla gösterilebilir. Bu yazılımlar sayesinde, üst ekrandan konuşmacının yanına gitmeye gerek kalmadan mesaj gönderilebilir veya mesaj alınabilir.

 

Elektronik konuşma kürsüsü elektronik aksamındaki mikrofonuyla da oldukça kullanışlıdır. Başka hiçbir mikrofona gerek duyulmaz. Elektronik kürsüler, mikrofon ve usb çıkışları dışında; hdmı, vga çıkışlarıyla da; tüm teknolojik ihtiyaçları karşılamaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: