Anaokulu Kiosk - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Anaokulu Kiosk

Anaokulu Kiosk Dijital Masa

anaokulu kioskAnaokulu kiosk modelleri hakkında bilgilendirme yapmak amaçlı bu yazıyı sizler için yayınlıyoruz. Sizde makalemizde bulamadığınız özel bilgiler veya fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiosk olarak adlandırılan ürünümüz büyük ekranlarımızın uygun mühendislik ürünleriyle ihtiyaca uygun bölge boyut veya alana göre konumlandırılarak ihtiyaçları karşılamak amaçlı kullanılmaktadır. Konusu geçen ürünümüz ise anaokulu kiosk modelleri hakkındadır. Yaptığımız bu ürün yaklaşık 5 yaş ve üzeri bireyler için anaokulunda geçirilen zamanda kullanılabilir. Özel yapılan boyut ve sistemsel yapısı ile çocukların dijital dünya ya kısıtlar dahilinde ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca sınıf öğretmeni gözetiminde yaptığı eğitici oyunlar ve çeşitli bilgilendirici uygulama ile çocuğunuz eğlenirken de öğrenecek.

Anaokulu Kiosk Kullanmanın Yararları

Bu konuda birçok yarar yasabilmek mümkündür. İlk yararı evinde ve bulunduğu ortamda bu dijital ürünlere erişemeyen çocuklarımız hayatlarında yeni deneyimler yaşaması ve hayal gücünü genişletmesi. İkinci olarak ise çocuklarımızın yaşadığımız bilgi çağında büyük ve dijital ekranları sadece oyun için değil bilgi öğrenimi bilgi kullanımı gibi alanlar içinde yararlı olduğu fikri onlara öğretebilmektir. Yapılan çeşitli bilgi yarışmaları, hayvan sesleri ve görüntüleriyle birlikte birçok öğretici oyun kiosk ürünümüzün içerisinde mevcuttur. Aynı zamanda sizlerde android olan bu bilgisayara Google Play Store’dan istediğiniz uygulamayı indirebilir ve kurabilirsiniz. Ancak kiosk ürünümüzde çeşitli kilitleme mekanizmaları vardır. Bunlardan en önemlisi ise oyunlar haricinde bir uygulamanın kiosk içerisinde çalışmaması bunun sebebi ise çocuklarımızın yanlış ve uygun olmayan site uygulama ve diğer yapıları cihazda çalıştıramamalarıdır.

Ürün Teknik Özellikleri

  • Eğitici bilgilendirici uygulamaları yükleme
  • Zararlı uygulamaları yasaklama
  • Darbeye dayanıklı gövde
  • Eğitici uygulamalar
  • Yıkılmaz Gövde

Ürünümüz tek bir güç beslemesiyle çalışmaktadır ve kablo kirliliği yaratmamaktadır. Üzerinde usb, ses ve diğer girişleriyle birlikte tüm işlerinizi kolayca halletmenizi sağlamaktadır. Ürünümüz sıvı dökülmelerine karşı korunaklı olup, güvenlik açısından da köşe olarak değil oval yapıda üretilmiştir. Boyut olarak sabit ve ayarlanabilir olarak iki yapıda üretilmektedir.

 

Kiosk Özel Üretimi

Bu ürünümüz anaokullarına özel üretilmiş “anaokulu kiosk” ürünümüzdür. Sizlerde bu ürünümüz için teknik detay ve fiyat bilgisi almak için bizimle hemen iletişime geçin. Bizlere info@eio.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. Toplu alımlar için fiyat ve üretim süresi gibi bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: