CCTV Odası Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

CCTV Odası Videowall

CCTV Odası Videowall

CCTV odası videowall sistemi, güvenlik odalarında çoklu ekran ile alan kontrolü yapmayı mümkün kılar. Videowall sisteminin getirdiği ayrıcalıklar beraberinde daha güvenli ve daha kontrollü alanlar oluşturmak mümkündür.

Güvenlik odalarının temel amacı farklı oda ve alanlarda bulunan kameralar ile alan kontrolü yaparken güvenliği sağlamaktır. Bir güvenlik odasında bulunan ekipmanın kaliteli olması güvenliğin sağlanması için şarttır.

Projelendirme ve Fiyat için hemen bizimle iletişime geçin: info@eio.com.tr – 0532 693 98 63

cctv odası videowall

CCTV Odası Videowall Sistemi Ne İşe Yarar?

CCTV odası videowall sistemi güvenliğin sağlanmasında alan kontrolünü mümkün kılan bir sistemdir. Tek bir odadan birçok alanı kontrol etmek, farklı ekranları yönetmek için etkili bir sistem kullanmak şarttır.

Güvenlik odası sistemleri kimi zaman resmi kurumlarda kimi zaman da güvenlikli alanlarda mutlaka ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Etkili bir güvenlik odası sistemi alanlarınızı korumak için maksimum gücü elinizde toplamanıza olanak tanır.

Güvenlik odası sistemlerinin belirli bir yapısı vardır. Deneyimli bir güvenlik entegratörü, merkezi bir sistem ve etkili araçlar güvenlik odasının olmazsa olmazları arasındadır. Güvenlik odasından gerçekleştirilebilecek eylemler olası bir güvenlik açığı meydana gelmesi halinde hızla gerçekleştirilebilmelidir.

Güvenlik odası, meydana gelen güvenlik açıklarına karşı savunma ve uygulama için merkezi bir konumdadır. Bir anlamda gören göz ve işiten kulak CCTV odasıdır.  Ancak doğru konumlandırılmış ve doğru ekipmanlar ile donatılmış bir güvenlik odası gerçek anlamda işlevsel olabilir.

CCTV Odası Videowall Sistemi Avantajları

  • Kolay kullanım olanakları ile kullanıcı odaklı bir deneyim sunar.
  • Hızlı etkileşim imkanı sunar.
  • Sade ve basit yönetim paneli ile hızlı tepki verme olanağı sunar.
  • Güncel ve ölçeklenebilir yazılım beraberinde güvenlik odası kullanım ömrünü uzatır.
  • Güvenlik açığı meydana gelmesi halinde tam iletişim ve etkileşim sağlanabilir.
  • Siber güvenlik tehditlerine karşı etkin bir güvenlik duvarı mevcuttur.

CCTV Odası Videowall Sistemi Neden Tercih Edilmelidir?

Güvenlik odası sistemleri birçok farklı alanda gördüğümüz kameraların kontrol merkezidir. Bir güvenlik odası hızlı iletişim kurma imkanı bulunan bir alandır. Güvenlik odasının gerek duyulması halinde hızlı bir şekilde yanıt vermesi, kontrollerin sağlanması hususunda başvurulduğu kaynak olduğu bilinmektedir. Güvenlik odası kullanılan başlıca alanlar ise aşağıdaki gibidir;

  • Ev tipi yaşam alanları,
  • Alışveriş merkezi benzeri alanlar,
  • İşletmeler,
  • Güvenlik şirketleri.

CCTV odası videowall sistemi beraberinde etkin bir gözetleme ve kolay kullanım imkanı sunar. Onlarca karmaşık düğme ve seçenek arasında seçim yapmak aynı zamanda zaman kaybına da neden olur. Videowall sistemimiz beraberinde kolay kullanım olanakları ile birlikte gelir. Sade ve basit kullanıcı paneli güvenlik entegratörünün çok daha hızlı hareket etmesine olanak tanıyacaktır.

CCTV odalarında kullanılmak üzere tercih edebileceğiniz videowall sistemi oldukça güvenli ve kullanışlıdır. Olası güvenlik sorunlarında hızlı ve aktif bir şekilde kullanılmak üzere bir güvenlik odası sistemi şarttır. Aradığınız tüm nitelikleri tek bir sistemde bulmanın avantajlarını deneyimleyin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: