Güvenlik Odası Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Güvenlik Odası Videowall

Güvenlik Odası Videowall

Güvenlik odası videowall sistemi maksimum güvenliği sağlamak ve kontrolleri gerçekleştirmek için tercih edilen bir sistemdir. Güvenlik odaları yaşam alanlarımızı korumak için kullanılan kameraların kontrol merkezidir.

Kamera sistemi bulunan alışveriş merkezi, iş merkezi, kurum ve kuruluşlarda bulunan güvenlik odaları belli başlı sistemler ile yönetilir. Bir güvenlik odasının konumu, iç dizaynı, hangi sistem ile yönlendirildiği gibi hususlar güvenliğin sağlanması için büyük önem taşır.

Güvenlik odası sistemi olarak yazılımcılarımız tarafından geliştirilen videowall sistemi tek bir panelden birçok alanı kontrol etmeyi mümkün kılar. Sadece kontrol etmek değil aynı zamanda alanların etkili bir şekilde yönetilmesi için de uygundur.

güvenlik odası videowall

Güvenlik Odası Videowall Sistemi

Güvenlik odaları çoğu zaman kocaman ekranlar ve paneller bulunan, güvenlik uzmanları tarafından idare edilen alanlardır. Bir güvenlik odasının varlığı beraberinde olası güvenlik açıklarında etkili ve hızlı iletişim kurma imkanı da mümkün kılar.

Videowall sistemi uzman ekiplerimiz tarafından test edilerek hazırlanmıştır. Bir güvenlik sisteminden beklentilerinizin tamamını videowall sistemimizde bulabilirsiniz. Güvenlik odası yönetim paneli ile birçok farklı alanı tek bir ekrandan yönetebilir ya da çoklu ekranlara görüntüyü dağıtabilirsiniz.

Güvenlik Odası Videowall Sistemi Neden Gereklidir?

Videowall sistemi alanların güvenliğini korumak için oluşturulan güvenlik odalarını daha kullanışlı hale getirir. Kısa sürede etkin ve başarılı sonuç almak için tek bir sistemden faydalanmanız yeterli.

CCTV odalarında kullanabileceğiniz güvenlik sistemimiz olası sorunlara karşı tam donanımlıdır. Siyah ekran benzeri sorunlar yaşamadan kesintisiz bir şekilde alanlarınızı koruyabilirsiniz. Videowall sistemimiz çok yönlü kullanım imkanları ile deneyiminize sunulur.

Birden fazla ekranı tek bir panel üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek için basit bir eğitim yeterli olacaktır. Güvenlik şefinin CCTV odası yönetimi konusunda kolay kullanım paneli sayesinde hızlı hareket etmesi de çok daha mümkün hale gelir.

Videowall Sistemi Avantajları

  • Tek bir panelden tüm ekranları yönetme imkanı,
  • Hızlı ve pratik hareket etme olanağı,
  • Kullanıcı dostu panel,
  • Olası sorunlara karşı desteklenmiş sistem,
  • Güncel ve güvenlikli sistem.

Güvenlik Odası Sistemi Nasıl Kurulur?

Güvenlik odası için tasarlanan videowall sistemi sürekli kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Güvenlik  sistemi tercih ederken sistemin devamlılığını sağlayacak bir yazılım tercih etmeniz gerekir. Günden güne gelişen ve değişen teknolojik imkanlara ayak uydurabilen, güncelleme alabilen bir yazılım her yönden çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Videowall güvenlik sistemimizi tercih etmeniz halinde sistem kurulumu için uzman ekibimiz sizinle irtibat kuracaktır. Güvenlik sisteminin kullanılışı, özellikleri ve benzeri alanlarda güvenlik uzmanına teknik bilgiler verilecektir. Kolay ve hızlı bir şekilde güvenlik odası için güvenli bir sistem kurmanız mümkün.

Videowall güvenlik sistemi beraberinde kullanıcı deneyimine yönelik kolay bir panel ile sunulur.

İlgili referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Referanslar

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: