Videowall Fiyatları 2023 - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Fiyatları 2023

Videowall Fiyatları 2023

Videowall fiyatları 2023, pek çok etkene göre değişiklik gösterebilmekte olan fiyatlar olmaları nedeni ile fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak gerekmektedir. Sıklıkla tercih edilmekte olan videowall fiyatları genel olarak çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Videowall fiyatları ve dahası hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edebilir, merak ettiklerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Peki videowall çeşitleri nelerdir? Videowall nedir? Videowall hakkında daha fazla ve detayı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

videowall fiyatları 2022

Videowall Çeşitleri Nelerdir?

Videowall çeşitleri, videowall kullanacak olan kişilerin gerekli olan cihazları daha kolay bir şekilde bulması için oluşturulmakta olan çeşitlerdir. Videowall çeşitleri sayesinde pek çok işlemi hem hızlı hem de kolay bir şekilde yapmak mümkündür. Aynı zamanda kişinin ihtiyacı olduğu özelliklere göre belirli bir videowall çeşidi seçmesi mümkündür.

Tercih edebileceğiniz birbirinden farklı videowall çeşitleri bulunmaktadır. Bu videowall çeşitleri hakkında bilgi aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir. Videowall çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Standart Videowall Fiyatları 2023

Standart videowall fiyatları, ekranların yan yana ya da alt alta farklı matriks yapıları ile dizilmeleri sayesinde ve genel olarak tüm ekranların tek bir ekran gibi hareket etmesi istenmekte olan durumlarda oluşturulan ekranlar bütününe verilmekte olan isimdir. Kullanıcı olan kişi, bir anlamda birden fazla ekrandan oluşmakta olan dev bir ekrana standart videawall sayesinde sahip olabilmektedir.

Standarü videowall, belirli formlardan başlasa da bbirçok farklı büyük formatları bulunabilmekte olan bir videowall çeşitidir. Genel olarak bütün ekranlarda harici bir görüntü kaynağı ile bağlanmakta olan standarü videowall çeşitleri, görüntü kaynağından gelmekte olan bu içeriği kendi içlerinde düzenli ve senkronize olarak paylaşarak bir bütün olarak çalışmaktadır.

Dijital Artwall

Arwall, ekran dizim şekillerinin yaratıcılığa bağlı olarak değişebilmekte olduğu ve her ekranın birbirinden bağımsız olarak yatay, dikey ya da çapraz formatta birleşik ya da ekranlar arasında mesafeler bırakılarak dizilim yapılabilmeceği müşteriye özel olarak kurulmakta olan ekranlardır.

Artwall sestemleri kullanıcılarına tamami ile kendi ihtiyaç ve beğenileri doğrultusunda özelleştirebilecekleri dijital görüntüleme alanı sunmakta olan bir videowall çözümüdür. Bu sistem ile birlikte kullanıcı olan model, ölçü ve konminasyon kısıtlamsası olmadan ekranları dikey ya da yatay dizilimlerle tasarlamak ve özelleştirerek kullanmak mümkündür.

Ekranlarda daha çok markanın ön palana çıkarılması, standartların dışına çıkılmak ya da farlılık yaratılmak istendiği zaman bu çözüm tercih edilmektedir. Ekranların dizilim formatları müşteri ve proje bazında değişkenlik gösterebilmektedir. Tüm ekranlar aynı ebatta olabileceği gibi ekran ebatlarının farklılık göstermesi de mümkündür.

Artwall oluşturmakta olan ekranların bir ya da birkaçı dikey olarak kullanılmakta iken diğerleri ise yatay formatta kullanılabilmektedir. Özel içerik yönetim yazılımları sayesinde ise artwall içerisinde istenmekte olan içerikler yayınlanabilmekte ve uzaktan olarak güncellenebilmektedir. Yazı Link: Videowall Fiyatları

 

Videowall Fiyatları 2023

Sonuç olarak artan dolar kuru ve yükselen maliyeler ile son kullanıcılarımıza fiyatı yükselmeden satış yapma etkinliğimiz devam etmektedir. Sizde ihtiyacınız olan ürün veya projeler için bizimle hemen iletişime geçin.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: