Videowall Kiralama - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Kiralama

Videowall Kiralama Hizmeti

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan ihtiyaçları da her geçen gün artmaktadır. Videowall büyük bir ekran oluşturmak için birbirine bitişik veya üst üste döşenmiş olan özel çoklu monitör kurulumudur. Videowall şirketimiz tarafından size özel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikler taşımaktadır. Profesyonel kurulum bilgisine sahip olan çalışanlarımız tarafından isteklerinize göre Videowall dizayn ve kurulumu hizmeti verilmektedir.

 

 

 

Videowall Sistemi Bilgisi:

 

Videowall sistemleri led aydınlatmalı, arkadan projeksiyonlu duvar ekranları olarak tanımlanmaktadır.

 

Videowall sistemleri birçok yerde kullanılmaktadır. Kurum ve kuruluşların imajlarının desteklenmek istendiği herhangi bir yerde Videowall ekranları kullanılmaktadır. Ekranların birleştirilmesi ile oluşturulan Videowall sistemleri ihtiyaca uygun şekillerde ve değişik görsel tasarımlarda da kullanılmaktadır.

 

Videowall Askı Sistemleri:

 

Videowall askı sistemleri ihtiyaç ve isteklere göre kurulan Videowall sistemlerini ayakta tutan askı sistemleridir. Tam, yarı önden servisli ve elektrikli askı sistemleri olarak üç gruba ayrılmaktadır. Profesyonel çalışanlar tarafından istek ve ihtiyacınıza göre Videowall askı sistemlerinin dizaynı ve kurulumu yapılmaktadır.

 

Videowall Yazılım Sistemi:

 

Şirketimiz sahip olduğu deneyim, teknoloji ve profesyonellikle hizmet vermektedir. Videowall kiralama ve videowall satma hizmetleri ile istekleri yerine getirmektedir. Özel yazılımlar ve kontrol cihazları eşliğinde istenilen şekilde kurulumu şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Videowall Boyutları:

 

Videowall ihtiyaçları mekana göre değişiklik göstermektedir. Boyutları belirtildiği takdirde kiralanan Videowall kurulumu ve dizaynı şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Amaçlar doğrultusunda üst düzey performans alabilmeniz için profesyonel çalışanlarımız hizmet vermektedir. Montajı yapılmak istenen mekanda istenilen boyutlarda kurulum yapılmaktadır. Videowall sistemleri farklı boyutlarda ve farklı en, boy oranlarında olabilmektedir.

 

 Videowall Kiralama ve Satın Alma:

 

Şirketimizde ihtiyaçlarınıza göre Videowall kiralayabilir, satın alabilir ve bilgi almak için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Montajının ve kurulumunun şirketimiz tarafından yapılan Videowall’ lar istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde yapılmaktadır.

 

Videowall Kurulum Süreci:

 

Kiralama işlemi sizleri uğraştırmayacak şekilde işlemektedir. Şirketimiz çalışanları ile sizleri ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde kavuşturmaktadır. Kiralama montaj ve kurulumu şirketimiz tarafından yapılmaktadır ve bununla birlikte kiralama süresinin sonunda toplama işlemi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 

Kiralama Sonrası Hizmet:

 

Videowall kiralama sürecinden sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın alma gereksinimi duyduğunuz zaman şirketimiz her konu bakımından sizlere yardımcı olmaktadır. Yapılan hizmet ve ihtiyaçların giderilmesi sürecinde sizleri en hızlı şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ortamı oluşturmak şirketimiz çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Videowall Kiralama

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: