Videowall Ölçüleri - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Ölçüleri

Videowall Ölçüleri ve Kullanım Çeşitleri

 

Elektronik eşyaların kullanımı içerisinde pek çok farklı içerik üretilmektedir. Videowall kullanımı ürünün özellikleri bünyesinde farklı alanlarda mevcut bulunmaktadır. Reklam açısından daha sık kullanımı bulunan Videowall led olarak görünüm sağlaması ile kullanım avantajı oluşturmaktadır. Videowall ölçüleri kullanılan alana ve kullanım amacına uygun olarak tasarlanabilmektedir.

 

Videowall birden fazla led ekranın bir anada kullanılması ile gerekli hizmet içeriklerini sunmaktadır. Kullanım alanının geniş olması ile birlikte amacı doğrultusunda avantajlı bir kullanım sağlamaktadır. Tasarım açısından pek çok firma içerisinde kişilere görüntü içeriği sunabilmektedir. Farklı görüntü sağlayıcıların kullanımının aksine Videowall ölçüleri ve kullanımı dikkat çekici bir özelliğe sahip olmaktadır.

 

 Videowall Avantajları Nelerdir?

 

Videowall kullanım açısından ve aynı zamanda sunduğu hizmet açısından önemli bir içerik olmaktadır. Pazarlama ve satış açısından pek çok firma Videowall kullanımı ile müşterilerine ürünlerini tanıtabilmektedir. Dikkat çekici tasarımları sayesinde ise kullanılan alanlarda dekorasyon olarak farklı bir özellik sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmiş bir hali olarak kullanılan Videowall farklı özellikleri ile kullanılan alan içerisinde amaca yönelik hizmet sunmaktadır.

 

Videowall kalitesi sayesinde yüksek çözünürlüğü ile birlikte kullanılan alanlarda amaç doğrultusunda avantaj sunmaktadır. Pek çok teknolojik ürün ve ekranın aksine Videowall ekranlar uzun bir süre kaliteli ve güvenilir olarak kullanım sağlayabilmektedir. Bakım ve onarım durumları alternatif ürünlere göre avantaj oluşturan bir diğer özelliği olmaktadır. Aynı zamanda videowall fiyatları içinde bizi arayabilirsiniz.

 

Videowall Özellikleri

 

Videowall kullanımı bünyesinde avantaj sağlayan durumlar içeriğindeki özellikler ile Videowall belirlenmektedir. 55 Videowall kullanım alanı olarak farklı içerikler sağlayabilen ve sık kullanım alanı olan sistemlerdendir. 49 Videowall ile ise daha küçük ölçütlerde ekran kullanımı bulunmaktadır. Parlak ekran özelliği ile birlikte kullanılan alanlarda verimi arttırıcı bir ürün olmaktadır.

 

Farklı çeşitlerde olan Videowall içerikleri arasında ekran özelliği farklılık gösteren 55 Videowall  farklı kullanım alanlarına sahiptir. Aynı şekilde 3D ekran, dokunmatik ekran, çoklu ekran olarak çeşitlenen pek çok Videowall sistemi 49 Videowall olarak hizmet sunulmaktadır. Kullanım alanlarının pek çoğu alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlar olmaktadır. Videowall kullanımında uzun süre kullanıma rağmen ısınmayan ekran özelliği ile avantaj oluşturmaktadır. Soğuma özelliği sayesinde kullanım alanı Videowall çeşitleri ile genişlemektedir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: