Videowall Fiyatları - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Fiyatları

Videowall Fiyatları: Videowall Ekran Fiyat 2023

Videowall Fiyatları, birkaç ekranı yan yana katlayarak oluşturulabilen ve normal standartların üstünde bir çözünürlük ve görüntü kalitesi sağlayan büyük bir ekrandır. Video duvarını oluşturan ekranların çerçeve kalınlığının darlığı, çekirdekte oluşabilecek kayıpları önleme açısından en önemlidir. Videowall’u oluşturan endüstriyel paneller LCD ve LED teknolojisine sahip olabilir ve genellikle aynı ekran tipine sahiptir.

 

Ürün Fiyat
2×2 Videowall ekran Fiyatı  000 $ + KDV
3×3 Videowall ekran Fiyatı  000 $ + KDV
4×4 videowall ekran Fiyatı  000 $ + KDV
Özel Proje Ekranlar  Teklif İsteyin

 


 

Hemen Fiyat Alın
İstediğiniz videowall için hemen fiyat alın.. M: info@eio.com.tr T: 0532 693 98 63

videowall fiyatları

 

VideoWall Nerede Kullanılır?

VideoWall ürünleri genellikle normalden daha büyük alanlarda tercih edilir. Videowall uygulamalarına örnek olarak fuarlar, alışveriş merkezleri, stadyumlar, havaalanları, kontrol odaları, haber stüdyoları ve geniş ortak alanlar dahildir.

 

Videowall fiyatları ekran tipi, kullanılan alan, ekran sayısı, yönetim paneli ve ekstra özellikleri gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Detaylar için aşağıda yer alan detaylı videowall fiyat ve özellikler tablosuna göz atın.

Çeşitli panelleri çeşitli matris formlarına yerleştirerek oluşturulan video duvar ekranları, özellikle reklam ve tanıtım gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. Videowall’u oluşturan paneller genellikle 46 olarak ve 55’den oluşuyor. Ücret olarak da videowall fiyatları sizlere göre uyarlanabilir.

 

Plazma ekranları birleştirerek oluşturulan video duvarlar, 2010’dan beri dar bir çerçeve şeklinde üretilmeye başlanmıştır. Şimdiye kadar Videowall sistemleri çoğunlukla kalın çerçeveli plazma panelleri kullanılarak inşa edilmiştir. Aşağıdaki örnekte, kalın ve ince kenarları olan ekran grupları olan video klipler arasındaki farkları görebilirsiniz.

 

 Videowall Fiyatları – Ekran Tipleri 

 

OLED Ekran

 

OLED’ler genellikle düz ekranlar için kullanılır ve LCD teknolojisine alternatif olarak sunulur. Yüksek parlaklık, yüksek kontrast, düşük güç tüketimi, ince ve hafif, görüş açısında kısıtlama yoktur, -40 ila 80 ° C çalışma sıcaklıkları için geniş destek bu ekranın avantajlarından bazılarıdır. 2012’den beri pazarda geniş bir yer tutmaktadır.

 

3D ekran

 

VideoWall endüstrisinde, 3D teknolojisi, yüksek maliyeti nedeniyle özellikle talep edici değildir (3D desteği kodlama cihazları, matris cihazları ve tabii ki 3D gözlükler gerektirir). İzleme işlemi esnek ve kolay bir şekilde yapılamaz. Genellikle sunumlarda ve fuarlarda izleyicilerin ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için kullanılır.

 

İnteraktif Dokunmatik Ekran

 

Dismatik görüntüleme teknolojisi, insan doğasını çok iyi analiz eden bir teknolojidir. Dokunma hareket ettirmek, istenen ekranı doğru yere yerleştirmek daha kolay, daha esnek ve daha eğlenceli hale geldi. Bir video duvarın kullanımı da yaygınlaşıyor.

 

LPD Ekran Teknolojisi (Lazer Fosfor Ekran)

LPD ekran teknolojisi ile LPD video duvar operatörleri, ekranı herhangi bir açıda ve istenen boyutta görüntüleyebilir. Bu ekranlar% 75 enerji tasarrufu sağlar. Endüstri 240 Hz en yüksek yenileme oranına sahiptir. LPD ekran teknolojisinde mevcuttur.

 

Videowall Çözümleri Nedir?

 

Videowall sistemleri, şirketin prestijini ve tanıtımını arttırmada çok etkili bir yöntem haline gelmiştir. Videowall sistemleri tek bir merkezden yönetildiğinden, yeni bir promosyon çıktığında ekranların içerikleri güncellenir. Bu özellik sayesinde, kampanyalara istenen dikkat kolayca çekilebilir. Videowall sistemleri, şirketteki duruma göre, doğru zamanda kendilerini güncelleyebilmektedir.

 

Giyim mağazaları, video duvar sistemleri sayesinde videolarını ekranlara taşıyarak da hedef kitleye anında ulaşabiliyor. İndirim dönemlerinde de güncellenebilen Videowall seçenekleri anında yeni indirim promosyonları oynamaya ve kaliteli satışları teşvik etmeye başlar. Videowall sistemleri, giyim, gıda, kozmetik gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kadar özellik içinde videowall fiyatları güncel ve bütçeye uygun tutulmaktadır.

Videowall Dizilimi Örnekleri

videowall dizilimi

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: