3x4 Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

3×4 Videowall

Farklı Boyutlarda 3×4 Videowall Sistemleri

 

Daha büyük bir ekran elde etmek için çoklu monitör kurulumu olarak öne çıkan videowall sistemi, günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle farklı teknolojik cihazlarla entegre olabilme özelliği sayesinde, farklı sunum ve tanıtımları güvenle yapılmasına fırsat verir. Sağladığı teknik özelliklerin yanı sıra, 2×2 videowall gibi değişik boyutlar üzerinden de elde edilebilmektedir.

 

Bu sayede kullanılacak alana bağlı olarak değişik monitörler bir araya getirebilir ve entegre olarak birleştirilebilir. Bir araya getirildiğinde ise tam bir gerçek monitör görüntü sağlayan sistem, böylece insanların dikkatini daha iyi şekilde çekme imkanı vermektedir. Kullanılacak alanın boyutlarına ve konsepte bağlı olarak pek çok değişik videowall ürününü değerlendirebilirsiniz.

 

Tüm İhtiyaçları Karşılayacak Profesyonel Videowall Ürünleri

 

Profesyonel bir anlayışla üretimi gerçekleştirilen ve destek sağlanan videwall konusunda, hemen site üzerinden destek elde edebilirsiniz. Kiralama seçeneği ile elde edebileceğiniz farklı ürünler, tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak. Kullanacağınız alana bağlı olarak değişik konseptler üzerinden 3×4 videowall ya da diğer boyutlar altında seçim yapabilirsiniz. Profesyonel ve uzman kadro bünyesinde doğru kurulum hizmetini elde etmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken hemen site üzerinden bağlantı kurmak; güvenli şekilde destek almaktadır.

 

Farklı Boyutlarda Videowall Ürünleri

 

LED aydınlatma sistemi dahilinde arkadan projeksiyonlu duvar ekranları olarak, videowall sistemleri öne çıkmaktadır. Değerlendirilecek konsepte ve amaca uygun şekilde farklı olanlar için değişik boyutlar üzerinden kurulumu yapılabilmektedir. Aynı zamanda bilgisayar ve benzeri pek çok sistem üzerinden, uygun bir entegre fırsatı vermektedir.

 

Bu konuda tanıtım amaçlı, konferans ya da eğitim noktasında bu sistemleri güvenli şekilde kullanmak mümkün. Ayrıca isteğe bağlı olarak 3×4 videowall ya da diğer boyutları üzerinden tercih edebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Sistemlerde Halinde Videowall Çeşitleri

 

Çoklu monitör sistemi olarak da kısaca söylenebilecek videowall çeşitleri, kurumsal bir yapıyla tanıtıma olanak vermektedir. Özellikle boyutları ve dijital led ekranı ile beraber, insanların dikkatini çekecek bir tasarıma sahip. Sistem her ihtiyaca uygun olarak değişik görsel tasarımlarla kurulum ve kullanım imkanı vermektedir. Bu sisteme sahip olmak için hemen site üzerinden bağlantı kurabilir; profesyonel ulaşım ve kurulum desteği elde edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: