Akıllı Tahta Servisi - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Akıllı Tahta Servisi

Akıllı Tahta Servisi Hizmetimiz

 

Sektördeki 41 yıllık deneyim ile teknolojinin tüm yeniliklerini daima takip ederek hayata geçiren firmamız müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Pek çok hizmetin yanı sıra akıllı tahta servisi hizmeti de veren firmamız bu alanda Türkiye’de ileri gelen şirketler arasında yer almaktadır.

 

İnteraktif Etkileşim ile Hayat Daha Kolay

 

Son dönemlerde özellikle okullar başta olmak üzere pek çok yerde karşımıza çıkan LED panelli İnteraktif tahtalar teknolojinin en son ürünleri olarak piyasada yerlerini almışlardır. Sahip oldukları dokunmatik ekran ile kalem ve silgi gibi gereksinimlerin ortadan kalktığı akıllı tahtalar bilgisayar ekranlarının da tahtaya taşınmasına olanak sağlamıştır.

akıllı tahta servisi

 

İnteraktif etkileşimi mümkün kılan akıllı tahtalar bireylere tahta üzerinde istedikleri değişiklikleri ve işlemleri büyük bir kolaylıkla yapma özgürlüğü sunmaktadır. Öğrencilerin ders sırasında not tutma zorunluluklarını da ortadan kaldıran akıllı tahtalar bu sayede tüm dikkatlerini derse vermelerine de imkan sağlar.

 

Firmamız teknolojik değişikliklerin ve yeniliklerin daima ilk takipçisi olma özelliğine sahiptir. Bu kapsamda yalnızca akıllı tahta modelleri ile değil yanı zamanda akıllı tahta servisi hizmeti ile de sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almaktadır.

 

Firmamız tüm eğitim kurumlarının yanı sıra ev kullanıcılarına; özel şirketlere ve resmi kurumlara da akıllı tahta servis hizmeti konusunda her türlü desteği vermektedir. Firma olarak vizyonumuz öncelikle alanında uzman ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize en hızlı; en kaliteli hizmeti; en uygun fiyata garantili olarak vermektir.

 

İnteraktif Eğitim Kolaylığı

 

Teknolojinin yaşamımıza kattığı yeniliklerin bir uzantısı olarak eğitim sektörümüzde de yeni sistemler tercih edilmeye başlandı. Bilgisayarlara bağlanılarak kullanılabilen bu sistemler genel itibari ile öğrencilere hem görsel olarak hem de dokunsal olarak hitap edebilme özelliği taşımaktadır. Bu kapsamda akıllı tahta servisi hizmeti sunan şirketimiz; eğitimin aksamadan ve kapsamlı olarak yapılmasına da destek olmaktadır.

 

Avrupa Birliği ve ABD’de oldukça yaygın olarak kullanılan bu sistem ülkemizde de artık kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Şirketimiz, bu alanda hizmet vermekte olan eğitim sektörüne yönelik olarak hem farklı pek çok çeşit yelpazesiyle akıllı tahta satışı gerçekleştirmekte hem de yaşanabilecek tüm sorunların hızla giderilmesi adına akıllı tahta servisi hizmeti vermektedir.

 

Firmamız eğitim kurumları başta olmak üzere firma ve diğer kurumlara da akıllı tahta satış ve akıllı tahta servis hizmeti sunmaktadır. Kullanıcıların gereksinimlerine yönelik olarak en uygun hizmetleri en kaliteli alternatifler ile vermekte olan firmamız; sizler için daima en iyi hizmeti sunmayı amaç belirlemiştir.

 

Hemen her sektördeki işletmelerin, hem üretken hem de daha profesyonel olabilmeleri adına gerekli tüm sistem ve araç gereçleri sağlayan şirketimiz sayesinde sizlerde ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

 

Eğitim kurumlarına ve kurumsal firmalara her türlü teknik ve donanım desteği sunan şirketimiz müşterilerine akıllı tahta servisi hizmetlerini de sunmaktadır. Eğitim alanında öğrenme süreçlerinin görsel öğeler yardımıyla süslenerek daha da ilerlemesine destek sağlayan tahtalar ile alakalı yaşayabileceğiniz tüm teknik sorunlarda gerekli servis hizmetini alabilmeniz oldukça kolaydır. Ayrıca Akıllı Tahtaları korumak içinde www.eioguardian.com sitesini takip edebilirisiniz.

 

Sınıflarda başarı seviyesinin yükselmesine destek olan teknolojik sistemler arasında ilk sırada yer alan akıllı tahta ile ilgili tüm teklifleri sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Tahtalarının İnteraktif birer bilgisayar ekranlarına dönüşmesini isteyen herkes gereksinim duydukları akıllı tahtalara firmamız aracılığıyla sahip olabilmektedirler. Firma olarak yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda ve aklınıza takılan tüm sorularda akıllı tahta servisi hizmetimiz ile yanınızdayız.

 

Akıllı Tahta Servisi Fiyatları

 

İnteraktif olarak bilgisayar ekranına dönüşen akıllı tahta sistemleri, eğitim kurumları ile beraber ayrıca şirketlerde de çalışma esnasında daha zengin bir alternatif altında pek çok detaylı bilgi sunabilme imkanı sağlamaktadır. Farklı modeller altında; değişik pek çok çalışma prensibine sahip akıllı tahta alternatiflerimiz sizlere tamamıyla profesyonel bir hizmet yelpazesi altında sunulmaktadır.

 

Özellikle de İnteraktif olarak sunum ve eğitim adına global dünyanın vazgeçilmeyen teknolojileri arasında yerini almış olan akıllı tahtalar; farklı sektörler dahilinde rekabette geride kalmak istemeyen firmalar için büyük önem taşımaktadır. Şirketlerin işlemlerini hem aşamalı bir şekilde hem de çok daha kısa sürede doğru olarak tamamlamalarında yardımcı akıllı tahta modellerimiz; sorunsuz akıllı tahta servisi hizmeti ile birlikte sunulmaktadır.

 

Şirket bünyenizde sunum ya da toplantı ile beraber eğitim ve pek çok farklı etkinlik dahilinde gereksinim duyduğunuz en iyi entegrasyon sistemleri şüphesiz ki akıllı tahtalar eşliğinde sunulmaktadır. Akıllı tahtalar özellikle reklam alanında farklı ürün ve hizmetleri en iyi yöntemlerle insanlara aktarabilmeniz adına bütün prodüksiyon ve ekipman altında sizlere kusursuz bir destek sağlamaktadır.

 

Firma olarak bu alandaki tüm gelişmeleri daima takip ederek tüm çalışmalarımızı güncelliyor; ve siz değerli müşterilerimize daima son teknoloji sistemleri sunuyoruz. Firmamız tüm hizmetlerde olduğu gibi akıllı tahta servisi hizmeti konusunda da her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Sağlam referanslarımız sayesinde vermiş olduğumuz güvenle karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda yanınızdayız. Hayata geçirmek istediğiniz amaçları daha kolay ve pratik olarak yapabilmeniz için sizlere daima en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Ekip elemanlarımız akıllı tahtalar ile ilgili karşılaşacağınız tüm sorunları en kısa sürede giderebilmek için gerekli incelemeleri yapar ve tarafınızı bilgilendirir. İzleyecekleri yolu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşan servis ekibimiz vakit kaybetmeden hızla harekete geçerek ortaya çıkabilecek mağduriyetlerinizi de minimuma indirir.

 

Akıllı Tahta Servisi Daima En Kaliteli Hizmet

 

Kurumsal ya da özel eğitim alanları ile beraber pek çok farklı kurs yerinde ve özellikle de farklı sektör dahilindeki şirket bünyelerinde kullanılan İnteraktif tahtalar için en iyi akıllı tahta servisi hizmetine kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Yaşayabileceğiniz tüm akıllı tahta sorunlarınızda günlük işleyişi aksatmamanız için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Firmamız bünyesinde görev yapmakta olan tüm akıllı tahta servisi ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimleri almış kimselerdir.

 

Kendilerini sürekli olarak geliştiren servis ekibimiz alanlarında uzman isimlerden oluşmaktadır. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri hayata geçirdiğimiz firmamızda görev alan çalışma arkadaşlarımızın hepsi çözüm odaklı hizmet vermekte olup, güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla tüm sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi görev bilmektedirler.

 

Akıllı Tahta Servisi Bölgeleri

 

Müşterilerimize akıllı tahta sistemleri ile ilgili hizmetlerimizi anında gerçekleştirerek; teknolojiyi yakından takip etmelerine olanak sağlıyor ve her daim önde olmalarına destek oluyoruz. Son teknoloji cihazlarla beraber kaliteli malzemelerle gerçekleştirmeyi görev bildiğimiz akıllı tahta servisi hizmetimizi sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Sizler de en kaliteli hizmeti; en güvenilir adresten ve en uygun fiyata almak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm soru ve istekleriniz için bizimle eio.com.tr internet sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi; ayrıca sitemizde paylaşmış olduğumuz telefon numaraları aracılığı ile de bize ulaşabilirsiniz. Geçmiş referanslarımızın vermiş olduğu güveni gelecek referanslarımız ile daha da güçlendirmek adına sizlere en kaliteli hizmeti sunmak bizler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

 

Sizlerde akıllı tahta servisi gereksinimlerinizde gönül rahatlığı ile bizleri tercih ederek yaşayabileceğiniz tüm problemleri hem en kısa sürede hem de en uygun fiyata gidermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: