Bilgisayarlı Dijital Kürsü - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Bilgisayarlı Dijital Kürsü

Bilgisayarlı Dijital Kürsü

Bilgisayarlı dijital kürsü günümüz gelişen teknolojinin bir ürünü olarak sunum, eğitim ya da benzeri amaçlar ile kullanılan kürsülerin çok daha gelişmiş bir versiyonudur. Bir eğitim vermek ya da sunum yapmak ne kadar zor olabilir?

Kürsüde gerçekleştirdiğiniz eylem yardımcı araçlara ne kadar sahipseniz o kadar kolay ve verimli olacaktır. Peki yardımcı araçlar nelerdir? Sunum sırasında yardımcı olacak bir bilgisayar, mikrofon alanı, projeksiyon ile uyumlu hareket etmeye olanak tanıyan teknolojik imkanlar ve çok daha fazlası sunum sürecini kolaylaştıran teknolojik yardımcılardır.

Kürsü hakkında daha fazla bilgi almak ve dijital kürsüye sahip olmanın avantajlarını incelemek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bilgisayarlı Dijital Kürsü Ne İşe Yarar?

Bilgisayarlı dijital kürsü, bir kürsünün ortaya koyduğu tüm faaliyetlerini fazlası ile yerine getirir. Kürsü sadece konuşmacı olan kimsenin durduğu yer değildir. Aynı zamanda sunum ya da eğitimlerde dikkatin toplandığı yerdir. Konuşmacı için ise kürsü tüm yardımcı araçlarının bulunması gereken alandır.

Bir konuşmacının kürsüde maksimum verim ile hareket edebilmesi için kürsünün olabilecek her türlü teknolojik destek imkanını sunuyor olması gerekir. Tam da bu noktada bildiğiniz basit kürsüleri unutun ve teknolojinin bir nimeti olan kürsüler ile tanışın.

 

bilgisayarlı dijital kürsü

Bilgisayarlı Dijital Kürsü Neden Tercih Edilir?

Öncelikle dijital kürsünün içerisinde bir bilgisayar bulunduğunu ve bilgisayar ile projeksiyonunun tamamen uyumlu olduğunu dile getirmek gerekir. Sunum yapan konuşmacının projeksiyon aleti ile uyumlu bir şekilde sunumunu yaparken arkasını dönmesi ve arkasındaki büyük ekranı görmesi gerekmez. Sunumu daha kolay, daha pratik ve verimli hale getiren bilgisayar desteğinin yanı sıra başka birçok özellik de mümkün olmaktadır. Tercih edilme nedenleri;

  • Kürsünün dijital nitelik taşıması,
  • Kürsü kapsamında bilgisayar bulunması,
  • Projeksiyon cihazı ve bilgisayar uyumlu çalışma prensibi,
  • Usb ile veri aktarımı imkanı,
  • Mikrofon olanağı,
  • Logo ve led aydınlatma,
  • 32 inç boyutunda ön bilgilendirme ekranı,
  • Çoklu dokunmatik ekran özelliği ile sunum yönlendirme,
  • Ses ayar butonu, açılış kapanış tuşları gibi fonksiyonel ek özellikler.

Nereden Alınır?

Bilgisayarlı dijital kürsü ürünlerine hızlı ve kolay bir şekilde işin uzmanı olan Eio Teknoloji firmamızdan ulaşabilirsiniz. Firmanız özelinde tasarlatabileceğiniz kiosk cihazlardan tutun da akıllı dijital kürsülere kadar teknolojinin günlük hayatınızda ne kadar işinize yarayabileceğini ürünlerimiz ile keşfedin.

Ürünlerimiz ile bir sunumdan maksimum verimi hem konuşmacının hem de dinleyicilerin alması mümkün. Sunum, eğitim, toplantı ya da benzeri herhangi bir hitap gerektiren toplantı için doğrudan ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Teknolojin imkanlarından faydalanın, sunumlar herkes için daha kolay ve verimli bir hal alsın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: