LG Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

LG Videowall

Teknoloji Harikası Videowall

 

LG Videowall ve diğer marka videowall ekranlar, birden fazla ekranın bir araya gelmesi ile oluşan makineye verilen isimdir. Çeşitli amaçlar için kullanılan videowall daha çok ticarette oluşan rekabet seviyesini arttırmak amacı ile kullanılmaktadır.

 

Videowall ürünün asıl kullanım amacı geniş kitleleri daha kolay çekebilmek maksadı ile kullanılmaktadır. Tıpkı bir ekran duvarı oluşumunu yaratan bu harika teknoloji ürünü videowall, normal bir ekranda ulaşamayacağınız boyutlara erişim imkanı sunmaktadır.

 

LG Videowall Ürünün Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

Videowall teknolojisi, kullanılmak istenen alana göre çeşitlilik arz etmektedir. Aklınıza gelebilecek her alanda kullanıma sunulmuş teknoloji harikası videowall ürünleri evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde kullanıldığı gibi hastanelerde ve belediye binalarında da kullanılmaktadır.

 

Aynı zamanda insan trafiğinin kalabalık olduğu alanlara da konulabilen videowall ürünleri, insanların sık bulunduğu yaşam merkezlerinde de yer almaktadır. Kullanım alanlarında anlatılmak istenen kısa bilgiler, tanıtım videoları, önemli içerikteki slaytlar, güncel haberler ve görseller videowall teknolojisi ile aktarılmaya çalışılmaktadır.

 

LG Videowall Teknoloji Ürünün Fiyatları Ne Kadardır?

 

Videowall teknoloji ürünleri, sunduğu özellikleri kadar estetik görünümü sebebi ile de rağbet görmektedir. Teknoloji harikası lg videowall fiyatları her bütçeye uygun nitelikte ve ebatta üretimleri yapılmaya devam etmektedir. Dev bir görünüme sahip videowall ürünleri bulunmak ile birlikte 4K özellikli ürünlerde mevcuttur.

 

Videowall Ürününün Genel Özellikleri Nelerdir?

 

Tam bir ekran görünümünde olan ürün, birçok sayıda belirlenmiş ebatlarda tasarımdan geçmiş LCD ekranların birleşiminden meydana gelmiştir. Kullanım alanı olarak birçok mekanda kullanıma sunulmuş olup hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, belediye binalarında ve yaşam merkezlerinde kullanılmaktadır.

 

Estetik görünümü sebebi ile hoş bir görünüm yakalayan lg videowall ürünü, ince hat kenarlara sahiptir. İletişim aracı bakımından etkili bir unsur olduğu kadar reklam aracı bakımından da etkili bir unsurdur. Videowall teknoloji ürününün çeşitli özellikleri şu şekildedir:

 

1) Çok İnce Çerçeve Özelliği

 

Videowall teknoloji ürünlerinde ince çerçeve özelliği mevcut konumdadır. 0,88 mm ile 0,44 mm inceliğinde olup net bir görüntü sergileyebilmektedir. Ayrıca estetik görünümü ile oldukça cazip bir ürün konumundadır.

 

2) Daha Yüksek İzleme Açısı Sunma Özelliği

 

Videowall ürünlerinin dizayn edilme biçiminde dikkat edilen en önemli unsurlardan biri izleme açısı olmaktadır. Canlı renklerin kolaylıkla yansıtılabildiği ekranda eşit bir şekilde resim kalitesi hizmeti sunulabilmektedir.

 

3) Görüntü Boşluğunu Azaltma Özelliği

 

Videowall teknoloji ürününde sevilen özelliklerden biri olan görüntü boşluğunu azaltma ile ilgili bir algoritma sistemi kurulmuştur. Bu algoritma sayesinde aralıksız izleme keyfi sunmaktadır.

 

4) Daha Geniş İzleme Açısı Özelliği

 

Videowall ürünü sunduğu geniş açılı izleme özelliği ile gerçekçi bir deneyim keyfi sunmaktadır. Bu özelliğin işlerlik kazanması için IPS panel teknolojisinden yararlanılmış olup her bir açıdan izlenebilir olması sağlanmıştır.

 

5) Eşit Renk İfadesi Özelliği

 

Teknoloji harikası olan videowall ürünü ile eşit dağılıma sahip canlı renk skalası ile ekran üzerinde net bir görüntü elde edilebilmesi sağlanmıştır. Eşit renk özelliği ile kaliteli bir görüntü meydana gelmektedir.

 

6) Esnek İçerik Oluşturma Özelliği

 

Videowall teknoloji ürününde birden fazla video oynatılabilme özelliği oluşturulabiliyor olmasına imkan tanınmıştır. Esnek içerik oluşturma özelliğinde CSS geçiş efektleri de kullanıma sunulmuştur. Ayrıca döndürme veyahut da ölçeklendirme gibi özelliklerde kullanılabilmektedir.

 

7) Dikey Yönlendirme İçin Özel GUI Özelliği

 

Normal ekranlarda bulunan grafik kullanıcı arayüzü özelliği sadece yatay nitelikteki TV ekranları için kullanılabilmekteydi. Fakat yeni gelen bu özellik sayesinde videowall teknoloji ürünlerinde dikey yönlendirme özelliği sayesinde kullanılabilir hale gelmiştir. Ayrıca fontun ebatları 9:16 değerinde olup kaliteli bir menü içeriğine sahiptir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: