Menü Board Video Wall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Menü Board Video Wall

Menü Board Video Wall sistemleri firmaların ve şirketlerin daha kurumsal  bir görüntüyü sahip olmak, müşteri hacmini genişletmek gibi çeşitli amaçlarla kullandıkları sistemlerdir. Günümüzde reklam farklı stratejilerle çok daha profesyonel bir hal almış ve almaya da devam etmektedir. Bu reklam stratejilerinin büyük bir kısmı ise kolay görünebilirlik ve akılda kalıcılık üzerine temelleniyor. Peki tanıtımlarınızı en kolay şekilde nasıl yapabilirsiniz?

Reklam ve tanıtımın sık tercih edilen bir yolu da bu sistemlerden faydalanmaktır. İster açık alanda ister kapalı alanda olsun doğru sistemi seçerseniz tanıtımlarınızı çok daha büyük bir kitleye ulaştırma imkanınız olur. Yazımızın devamında bu sistemler hakkında merak edilenleri ve bazı soruların yanıtlarını derledik.

Menü Board Video Wall Sistemleri Nedir?

Tanıtım, reklam ya da güvenlik gibi çeşitli amaçlar ile kullanılan bir dev ekran görüntü sistemidir. Bu sistemler hayatımızın neredeyse her alanında karşımıza çıkıyor. Sokakta kafamızı kaldırıp baktığımızda gördüğümüz dev ekranlar, mağazaların içerisinde gördüğümüz tanıtım ekranları ve fast food restoranlarında menü seçmek için baktığımız o ekranlar sadece birkaç basit örnek.

Hedef kitleye daha kolay ulaşma imkanı tanır. Bilirsiniz hemen karşınızda ve biraz yüksekte bulunan üstelik dev gibi olan ekranlar her zaman ilgi çekici olur. Peki bunu avantajla çevirmek istemez misiniz? Siz de satın alarak çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Menü Board Video Wall

Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Menü board video Wall sistemlerinden faydalanmanın birçok avantajı vardır. Firmanız faaliyet gösterdiği alan ne olursa olsun reklamın gerekli olması gibi doğru reklam stratejisi de şarttır. Yeni nesil tanıtım araçları olan menü board video Wall sistemleri ile tanışın.

Sokaklarda gördüğümüz afiş panoların gelişmiş versiyonlarıdır. Sürekli yeni bir içerik ekleme imkanı olan, yayınlanacak içeriğin kriterini sizin belirleyeceğiniz asla sönmeyen bir cihaz düşünün. Bununla birlikte başka avantajlar da söz konusu. Avantajları;

  • Büyük ekranda daha fazla görünürlük sağlama,
  • Anlık değişen reklam metni ve görseli ile sürekli tanıtım imkanı,
  • Daha kurumsal bir görünüş oluşturma,
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir özelliği ile geniş hedef kitlesine hitap edebilme,
  • Dikkat çeken canlı ekran ile hedef kitleye daha yakın olabilme,
  • Tanıtım ve reklamlarda kolaylık elde etme.

Menü board video Wall Nasıl Kullanılır?

Satın almanız halinde uzman ekiplerimiz tarafından kurulum gerçekleştirilmektedir. Kurulum için gerekli olan askı ve aparatlar, kurulum yapılacak olan alanın özelliklerine göre belirlenir.

Sistemlerin kurulumu sonrasında kullanımı çok kolaydır. Tek bir panel üzerinden doğrudan ve hızlı kontrol olanaklarından faydalanabilirsiniz. Kurulum sonrasında kullanımın nasıl gerçekleştirileceğine dair temel bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim sonrasında ekranınızı istediğiniz gibi hızlı bir şekilde kullanabilir hale geleceksiniz.

Etkili Bir Tanıtım ve Kurumsal Bir Görünüm İçin: Menü Board Video Wall Sistemlerini Deneyin!

Gelişen teknoloji ve değişen dünya ile birlikte teknolojiye ayak uydurmanın şart olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. Siz de reklamlarınızda ve tanıtımlarınızda birçok avantajı ile bu sistemlere geçin. Reklamların güncel ve kolay yüzü ile tanışın. Üstelik çok kolay ve pratik.

Detaylı bilgi ve fiyat seçenekleri için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: