Ödeme Kiosku - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Ödeme Kiosku

Ürün Fiyatı:
Yeni Ürün

Ödeme kiosku ürünleri firmanız özelinde üretilerek talep ettiğiniz şekilde ödeme almanıza yarayan pratik araçlardır. Ödeme kioskları üzerinden nakit olarak, kredi kartı üzerinden ya da banka kartı aracılığı ile ödeme alabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin ödeme yapmak ya da ön ödemeli kartlarına bakiye yüklemek için kullanabilecekleri pratik bir kanal ortaya koyabilirsiniz.

Ödeme kiosku ürünlerine EİO Teknoloji kurumsal firmamızdan ulaşabilirsiniz. Firmanız özelinde kullanabileceğiniz ürünleri ile hızlı ve pratik bir şekilde müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Ödeme Kiosku Özellikleri Nelerdir?

Ödeme kiosku özellikleri yönünden oldukça pratik ve hızlı bir şekilde kullanılabilen araçlardır. Müşterilerin para yüklemesine ya da ödeme yapmasına imkan tanıyan firma özelinde üretildiğinden özellik bağlamında da çeşitlenmektedir.

Firmanız için bir ürünü satın almak istiyorsanız taleplerinize uygun bir ürün seçerek işe başlamalısınız. Ödeme seçenekleri benzeri durumlarda kararınızı verdikten sonra size özel  ürün üretmek üzere firmamıza başvurabilirsiniz.

Ürünlerimizin her biri gerekli tüm güvenlik önlemlerini taşıyarak üretilir. Uzaktan yönetim imkanı ve esnek servis desteği ile sorun yaşadığınız her an teknik ekiplerimiz yanınızda olacaktır. Marka yüzünüzü daha görünür hale getirirken kendinize ait bir ödeme kiosku üzerinde de markanızı tanıtabilirsiniz.

ödeme kiosk

 Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ödeme kiosku alırken ürünün kullanım olanaklarına, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağına ve teknik destek imkanlarına dikkat etmelisiniz. Benzeri araçların her biri kullanılırken kimi zaman teknik destek gerekli olabilir.

Makinelerin arızalanması ya da periyodik bakımlarının gelmesi halinde hızlı bir şekilde teknik destek alabileceğiniz ekiplerimiz bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve pratik bir araçtır. Firmanız özelinde sipariş edebileceğiniz ödeme kioskları ile müşterileriniz kartlarına bakiye yükleyebilir ya da ödeme gerçekleştirebilir. Ürünü alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar;

  • Ürününün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi,
  • Esnek servis desteği sağlanması,
  • Garantili ürün satın alınması,
  • Teknik destek ve bakım desteği hizmetlerinin sağlanması,
  • Firmanıza özel marka yüzünüzü güçlendirecek tasarımlarının yapılması.

Ürünlerimizin her biri için bakım ve onarım güvencemiz bulunmaktadır. Garantili ürünlerimiz ile ihtiyaçlarınız için tek bir adresten faydalanmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

EİO Teknoloji ile Ödeme Kiosku Ürünlerinde Kaliteyle Tanışın!

EİO Teknoloji ile  ürünlerde kalite ile tanışın. Uzun ömürlü ve kolay kullanılabilen ürünlerimizi firmanız özelinde tasarlatabilir ve kendi firmanız için bir ödeme kanalı oluşturabilirsiniz.

Aradığınız tüm özelliklerini tek  bir adreste bulabileceğiniz kurumsal firmamız eşliğinde siz de ihtiyaçlarınızı kendi marka yüzünüzü ön plana çıkararak giderebilirsiniz. Müşterilerinizin kolay bir şekilde ödeme yapabileceği ve ön ödemeli kartlarına bakiye yükleyebileceği ürün seçeneklerimiz ile tanışın. Ödemede makine kolaylığından faydalanın.

Tel:  +90 212 433 53 46

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: