Toplantı Odası Ekranı - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Toplantı Odası Ekranı

Toplantı Odası Ekranı Nedir?

Toplantı odası ekranı, odalarda toplantı bilgisinin erişilmesi için olanak sağlayan donanım ve yazılımın bir arada oluşturmuş olduğu çözüm olarak tanımlanmaktadır. Bir gün içerisinde kişinin birçok toplantıya katılması nedeni ile işlerin organize edilebilmesi için farklı bir cihazın bulunması gerekmektedir. Toplantı odazı ekranı ise kişinin istediği bütün özellikleri kolay bir şekilde içerisinde barındırmaktadır.

Bilgilendirme ekranları ile yoğun geçen bir güne teknolojik olarak katkı sağlanması amaçlanan bir teknolojidir. Bu nedenle digital signage kullanılmalır da günden güne artış göstermektedir. Peki Toplantı odası ekranı faydaları nelerdir? Digital signage nedir? Bu ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Toplantı Odası Ekranı

Toplantı Odası Ekranı Faydaları Nelerdir?

Toplantı odası ekranı faydaları sayesinde pek çok kişiye belirli alanlarda kolaylık sağlamaktadır. Toplantı odası bilgilendirme ekranının birbirinden farklı faydası bulunur. Bu faydalar ile birlikte kullanım kolaylığı sağlamakta olan toplantı odası ekranı ile daha fazla işi daha kısa bir şekilde yapabilir, birçok alanda bilgilendirme ekranı sayesinde avantaj sağlayabilirsiniz.

Toplantı odası ekranının sahip olduğu belirli faydalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Fiziki bir bilgilendirme sağlamaktadır.
  • Karmaşanın ortaya çıkmasını engeller
  • Teknoloji olarak imaja katkıda bulunur.
  • Topantılar ve odalar hakkında geri bildirim yapılmasını sağlar.
  • Kurumsal kimliğinize katkı sağlamanıza yardımcı olur.

Digital Signage Nedir?

Digital signage, video ile birlikte grafik, resim, duyuru, pdf sunumları e benzeri olan dijidal içeriklerinizi müşterilerinize ve hedef kitlenize belirli dijital görüntüleme sistemleri aracılığı ile aktarıp ulaştırmanızı sağlayan bir yazılım ile donanım destekli çözüm aracıdır.

Digital signage yazılım teknolojisi ile birlikte istenilmekte olan yere konmulandırılan ekranlar ya da interaktif dokunmatik ekranlar ile yönetilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemi PC aracılığı ile gerçekleştirmek mümkündür. Bir yayın bilgisayarı ile istenilen içeriğin gerekli olan zamanda belirli bilgilerin görüntülenmesini sağlamaktadır. Bu sayede işlemleri daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Digital signage kullanmak oldukça kolaydır. Herhangi bir konu hakkında endişe etmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde bu teknolojiyi kullanabilir, bütün işlemlerinizi hızlı bir şeklide gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda güzel bir planlama oluşturabilirsiniz.

Toplantı Bilgileri ve Dijital İçerikler

Toplantı bilgileri ve dijital içerikler, toplantı odası ekranları üzerinde bulunmakta olan topantı odası içerisinde gerçekleşen ya da gerçekleşecek oan toplantıların bilgilerini sunmak üzere geliştirilmiş olan özel bir çözüm olarak tanımlanmaktadır. Dolayısı ie genel olarak küçük boyutlu donanımların tercih edilme durumu gözlenmektedir.

Toplantı bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemek için digital signage ve toplantı odası ekranlarından oldukça basit bir şekilde faydalanabilirsiniz. Fiyatları açısından da oldukça uygun olan bu teknoloji, işinizi başka bir boyuta taşımanıza yardımcı olacaktır. Daha basit işlemler ile şirketinizi hızlı bir şekilde büyütebilir, farklı bir imaja sahip olarak daha fazla ilgi çekebilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: