Totem Kiosk Fiyatları ve Özellikleri - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Totem Kiosk Fiyatları ve Özellikleri

Totem Kiosk Cihazları

 

totem kioskDokunmatik ekran üzerinden bilgilendirme, tanıtım ve yönlendirme amacı ile kullanılan teknolojik bir sistemdir. Kamu kurumlarında ya da özel sektörde olsun bina içerisinde belli bir yerden yönlendirme ekranı olarak kullanılan totem kiosk sistemleri teknolojik bir yenilik harikasıdır. İnsana ihtiyaç duymadan kişilerin zamandan tasarruf etmelerini sağlayan bir sistemdir.

 

Bu sistem üzerinden firmanızın tanıtımı ile ilgili bilgileri, son dakika haberleri ve reklamları da sunabilirsiniz. Totem kiosk sistemleri sayesinde binanın planını gezmeden olduğunuz yerden öğrenebilirsiniz. Dokunmatik özelliklere sahip sistem teknolojik yenilikleri kullanan güncel verilerle çalışan bir mekanizmaya sahiptir. Makine içerisinde yer alan menü tuşları ile insanları istedikleri yere yönlendirebilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir kullanım kılavuzu istemez.

 

Totem Kioks Sisteminin Kullanım Amacı

 

Reklamcılık firmalar, kurumlar, markalar ve ürünler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bir çok kitleye reklamın ulaşması ise yaratıcı zeka ister. Hedef kitleniz ne kadar büyük ve geniş olursa marka ve ürünleriniz o kadar tanınma imkanı bulur. Totem kiosk sistemleri tamda bu alan için geliştirilmiş harika makinelerdir.

 

Teknolojinin size sunmuş olduğu bu sistemden faydalanarak firmanız, kurumunuz ve marka değerleriniz için reklam ağı oluşturabilirsiniz. Özellikle görsel reklamcılık alanında mükemmel bir iş çıkarabilirsiniz. Ayrıca sadece reklamcılık alanında değil kurumunuz ve firmanız içerisinde geniş bilgi içeren haberleri de yine bu sistemler üzerinden yayabilirsiniz. Dokunmatik özellikleri sayesinde kullanımı oldukça basit olduğundan sizi yormaz.

 

Totem Kioks Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

 

Gelişmiş işletim sistemlerine sahip yenilikçi, hızlı ve yüksek kalitede görüntü veren cihazlar her zaman oldukça dikkat çekmiştir. Totem kiosk sistemleri ve cihazları da yüksek çözünürlükleri ve kaliteli dokunmatik özellikleri ile piyasa içerisinde en iyi makinelerdendir. Bu özellikleri sayesinde reklam alanında oldukça çok tercih edilir.

 

Marka ya da ürünün olduğu gibi karşı tarafa geçmesini sağlar. Canlı ve kaliteli görüntüsü ile sizi asla yarı yolda bırakmaz. Basit kullanım özellikleri ve her türlü kişiye olan hitabı ile cezbedici bir sistemdir. Kullanımı basittir. Rahatça yönlendirme yapabilirsiniz.

 

Hem Zamandan Hem bütçeden Tasarruf Edin

 

Maliyet açısından işletmeleri en çok zorlayan konu reklam ve çalışan elaman yetersizliğidir. Çünkü ikisi de maliyet ile ilgilidir. Hiç bir işletme kendi bütçesini aşacak bir hamlede bulunmaz. Özellikle küçük bütçelere sahip firma ve kurumlar için maliyet oldukça önemlidir. Totem kiosk sistemleri sizin için bu bakımdan hem zamandan tasarruf hem kişiden tasarruf etmenizi sağlar.

 

Reklam ve tanıtım alanında olsun, kurum içi haber alma da olsun daima güncel işletim sistemi ile sizlere yardımcı olur. Görüntü özelliğinin yanında ses dosyalarını da destekler. Böylelikle reklam ve tanıtım alanında sistem üzerinden ses dosyalarından da faydalanabilirsiniz. Totem kioks sistemleri iş yükünüzü birçok özellikleri sayesinde minimum seviyeye indirir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: