Vestel Videowall - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Vestel Videowall

Vestel Videowall

 

Vestel Videowall, LED ekran teknolojisine sahip birden fazla sayıda monitör ekranının bir araya gelerek oluşturduğu monitör ekranı sistemine verilen addır. Videowall monitör sistemi, birden fazla bilgisayar monitörü, video projektörü veya birbirine bitişik ya da üst üste gelecek şekilde döşenmiş televizyon setlerinden oluşabilir. Videowall’un esas amacı ise büyük bir ekran ortaya çıkarmaktır.

 

Neden Videowall Ürünlerini Seçmelisiniz?

 

Vestel Videowall düşük maliyette, ancak yüksek çözünürlükte, daha kaliteli görüntüler elde etmenizi mümkün kılar. İstenildiği durumlarda ekran sayısı çoğaltılarak, ihtiyaca bağlı olarak şekillendirilebilme imkanı vardır. Böylece de her zaman her yerde dilediğiniz etkiyi verebilirsiniz.

 

Videowall Ürünlerinin Sunduğu Ayrıcalıklar Ne Şekildedir?

 

Tercih edilen miktarda monitör ekranının bölünerek ya da birleştirerek, aynı anda farklı yayınları görüntülemesi mümkündür.

 

Vestel teknolojisi sayesinde herhangi bir veri kaynağından ara bir yazılıma ihtiyaç duyulmaksızın, tek görüntüyü Vestel Videowall ekranlarına verebilirsiniz.

İnce bezel kalınlığı (ekranlar arasındaki kesinti aralıkları) en az seviyede olduğundan, tek büyük ekran etkisini elde edersiniz.

Tek bir panel boyutunun ulaşamayacağı ekran büyüklüğüne, farklı sayı ve kombinasyonda videowall ekranı ile ulaşabilirsiniz.

 

Videowall aşağıda maddeler halinde verilen alanlarda kullanılabilir.

1-Kafe ve Restoranlar.

2- Sinema ve Tiyatrolar.

3- Konferans ve Toplantı Salonları.

4- Hastaneler.

5- Stadyumlar.

6- Havalimanları ve Kontrol Merkezleri.

7- Oteller.

8- AVM’ler.

9- Eğitim Kurumları.

 

gibi alanlarda; yüksek çözünürlüğüyle daha kaliteli görüntü ile etkili bir görsel deneyim oluşturmanızı sağlar. Ayrıca endüstriyel ürünler olması sebebiyle uzun süreli kullanım ve oluşabilecek darbelere karşı maksimum güvenlikli olarak üretilmektedir.

 

Videowall Ürünlerinde Fiyat Aralıkları Ne Şekilde Olur?

 

Genel olarak videowall ürünlerinin fiyat aralıkları yüz elli beş bin sekiz yüz elli liradan başlamaktadır. İkinci el ürün alırsanız, aldığınız ürünün kalitesine ya da durumuna bağlı olarak fiyat yarıya kadar iner. Aldığınız videowall ürününün marka ve modeline bağlı olarak fiyatlar farklı skalalarda olabileceğinden araştırma yapmak gerekebilir.

 

Ancak söz konusu, vestel videowall fiyatları olduğu zaman en doğru bilgiyi alabileceğiniz yer farklıdır.

En doğru fiyatlandırma için bizimle telefon görüşmeniz ve mail ile ihtiyaç duyduğunuz ürün özelliklerini iletmeniz daha verimli olacaktır. Daha fazla kaynak için tıklayın

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: