Videowall Askı Aparatı - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Askı Aparatı

Videowall Askı Çözümleri

 

Videowall ekranları, kenarlı endüstriyel yapılar olup uzun süreli kullanım için mükemmeldir. Çoklu monitörlerden oluşan videowall ekranlar, birbirine bitişik ya da üst üste gelecek şekilde döşenen televizyon setleri olup fonksiyoneldir. Üst düzey çözünürlük ve görüntü kalitesi ile birçok alanda kullanılan dev ekranlardır. Profesyonel videowall askı aparatı çözümleri ile firmamız, ekranların uygulama alanına göre doğru şekilde konumlanmasını sağlayan videowall askı aparatları sunmaktadır.

 

 

 

Videowall Askı Aparatı Ayrıntıları

 

Videowall ekranlarının istenen şekilde dizayn edilmesini sağlayan videowall askı aparatı, montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılan sistemlerdir. Videowall askı sistemleri ile yapılan konumlama sonucu mükemmel görüntü elde edilir. Sabit askı veya makaslı önden müdahaleli askı aparatları sunan firmamız, istenen her yerde videowall ekranları için aradığınız adrestir. Otel lobilerinden toplantı salonları, sanat merkezleri ve bekleme alanlarına kadar birçok mekanda kullanılan videowall ekranları, parçalı ekranlarla tek bir görüntünün yansıtıldığı sistemlerdir. İhtiyaca uygun şekilde değişik görsel tasarımlar için kullanılan videowall askı aparatı, ekran görüntülerinin istenen şekilde yönetilmesini sağlar.

 

Mekanın havasını değiştiren videowall ekranların ihtiyaca uygun tasarlanması için gerekli olan videowall askı aparatı için bizimle iletişime geçebilir, tam veya yarı önden servisli ve elektrikli askı sistemlerinden birini tercih ederek her mekanda fark yaratabilirsiniz.

 

 Videowall Ekranlar için Askı Seçimi

 

Videowall ekranların çerçeve kalınlıkları son derece ince olup montajı profesyonellik gerektirir. Alanında uzman olan ekibimiz, videowall ekran montajında tecrübeli bir ekip olup sektörde liderdir. Sabit askı sistemleri ve makaslı önden müdahaleleri askı aparatları ile firmamız tüm ihtiyaçlara cevap veren kurumsal bir firmadır. Profesyonel videowall askı aparat çözümleri için bizimle iletişime geçebilir, en hesaplı fiyatlarla kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, videowall askıları hizmeti ile sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veriyor. Alışveriş merkezleri ve otel lobilerinden eğitim kurumları ve mağazalara, müze, sergi ve toplantı salonlarından hastane lobileri, restoran ve TV stüdyolarına kadar birçok alanda kullanılan videowall ekranlar için ihtiyacınız olan aparatları firmamızdan temin edebilirsiniz. En gelişmiş bilgisayar teknolojileri ile hizmet sunan firmamız, dünya standartlarında sunduğu çözümlerle ilk tercihler arasındadır. Yılların verdiği tecrübe ile Türkiye’de ve birçok ülkede hizmet sunmakta, alanında uzman ekibi ile önemli projelere imza atmaktadır.

 

İhtiyaca göre değişen fiyatlarla sunduğumuz videowall askı aparatı hizmetimizden memnun kalacak, uygulandığı mekanlarda fark yaratan videowall ekran aparatları ile ekranları kolay yöneteceksiniz. Sabit askı ve makaslı önden müdahaleli askı aparatlarımız son derece kullanışlı olup son teknoloji ürünlerdir. Yeni nesil teknolojileri en hesaplı fiyatlarla alabilir, istediğiniz görsel tasarımları oluşturarak mekanınızda fark yaratabilirsiniz. Fonksiyonel, kaliteli, ekonomik ve son teknoloji videowall askıları için bizimle iletişime geçin.

Merak Ediyorsanız: Videowall Fiyatları

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: