Videowall Fiyatlarını Etkileyen Faktörler - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Videowall fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Videowall fiyatlarını etkileyen faktörler merak eden ve araştıran müşterilerimiz sitemizden bizimle iletişime geçebilir. Videowall alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerden bazıları şunlardır. Kullanacağınız alanın ışığı. Videowall ekranı açık alanda veya kapalı alanda kullanmanız ekran tipinde farklılık göstermektedir. Bu farklılıkta doğrudan fiyatı etkilemektedir. Fiyat konusunda ürünün en ince detayı örneğin ekranlar arasındaki inceliğin mm cinsinden farklı fiyat değişikliği yaratmaktadır. Fiyattan sonraki videowall ekranlarda ürünün kurulumunun kimin tarafından yapıldığıdır. Eio Teknoloji olarak firmamız sattığı tüm ürünlerin montajını kendi ekibi tarafından profesyonelce yapmaktadır. Videowall fyatlarını etkilen faktörler çok değişken olup ürün, zaman, mekan bazlı olarakta değiştmektedir.

Videowall Montaj Nasıl Yapılır?

Montaj aşama olarak gerçekleşmektedir. İlk olarak firmanızda keşif yapılır ve ilgili ürünün özellikleri göz önüne alınarak ürünün montaj yapılacağı konum belirlenir. Konum belirlendikten sonra gerekli sabitleme ürün iskelet yerleştirme gibi işlemler yapılır ve montaj başlamış olur. Son olarak ise Videowall ürünü ilgili alana ekibimiz tarafından yerleştirilir ve test aşamaları başlar. Ürünlerimizi yerleştirdikten sonra ilgili testler tamamlanır. Testler tamamlandıktan sonra ürün sizin kullanımınız için hazırdır. Ayrı ürün teslim edildiğinde içerik yönetim ile alakalı bilgilendirmede yapılmaktadır.

Kiosk Ekranlar İle Firmanızı Kurumsallaştırın

Kiosk Fiyatları firmalarda çokça değişiklik gösterdiği gibi ürünler içerisinde de kategorilere ayrılmaktadır. Bir bankanın kullandığı sıramatik kiosk ekranı ile bir alışveriş merkezinde kullanılan kiosk ekranın işlevsel özellikleri farklıdır. Bu yüzdende fiyat farkı oluşmaktadır. Kiosk ekranlar genellikle kapalı alanalar için planlanmıştır ve su geçirmezlik özellikleri buna göre düzenlenmiştir. Ancak Eio Teknoloji olarak istenilen özelliklere ve projeye göre ürün üretmek firmalar arasında en çok tercih sebeplerimizdendir.

Kiosk Ekran Kullanımı

İnsanlar tarafından kolayca kullanılan kiosklar herkesin rahatça kullanabilmesi için planlanmıştır. Örneğim 10 yaşında okumayı yeni öğrenmiş küçük bir çocuk veya 70 yaşında gözlerinde görme zorluğu çeken yaşı ilerlemiş bir birey, her ikisi içinde pratik ve kolay bir kullanım yapılmaya çalışmıştır. Genellikle kioskları alışveriş merkezlerinde görmeye alışmışızdır. Ancak yeni zamanlarda lüks siteler, stadyumlar, çeşitli konser alanları, araba galerileri ve marketlerde görmeye alıştık. Bu teknolojiyle sizde geçmek için hemen bizimle iletişime geçin. info@eio.com.tr

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: