Videowall istanbul - Eio Kurumsal
Mustafa Kemal Paşa Mh. Hilal Sk. No:46/A - Avcılar / İSTANBUL
tren

Videowall istanbul

Videowall İstanbul Ürünleri

 

Daha geniş bir görüntü alanı oluşturmak için kullanılan videowall, farklı ekranlar yan yana katlanarak oluşturulmaktadır. Böylece daha geniş bir ekran HD kalitesindeki net çözünürlükle kurumsal bir imaj ve saygınlık yaratmaktadır. Üstelik hangi sebep olursa olsun katılımcıların veya müşterilerin ilgisini büyük oranda çeker. Bu yüzden birbirinden değişik organizasyonlarda mutlaka videowall değerlendirilmektedir.

 

Standartların üzerinde çıkan bir kalite çözünürlüğü sunan tasarım sayesinde, görsel açıdan tamamen profesyonel bir sunum imkanı elde edilebilmektedir. Özellikle videowall istanbul konusunda büyük öneme sahiptir. İstanbul gibi önemli bir mega şehir adına gerçekleştirilecek farklı organizasyonlarda tanıtım yapabilmek için, bu ürünlerinden değerlendirmesi büyük öneme sahip.

 

Videowall Kullanım Alanları

 

Birçok değişik organizasyon söz konusu olduğunda oldukça geniş bir kullanım alanına sahip videowall, özellikle geniş mekanlarda değerlendirilmektedir. Böylece oldukça fazla bir kitlenin katılım gerçekleştirdiği organizasyonlarda, değişik ürün ve hizmet tanıtımı ile farklı amaçlar doğrultusunda insanların ilgisi çeker.

– Fuar alanları

– Alışveriş merkezleri

– Havaalanları

– Farklı merkezlerdeki kontrol odaları

– Stadyumlar

– Haber stüdyoları

Bu gibi daha birçok değişik alanda kullanılan videowall istanbul konusunda, özellikle çok fazla değerlendiriyor. Nitekim yukarıda sayılan tüm organizasyonlar genelde İstanbul ve çevresinde gerçekleştirilmektedir.

 

 Reklam ve Tanıtım İçin Kaliteli Videowall Ürünleri

 

Özellikle farklı sektörlerdeki firmalar için daha saygın ve itibarlı bir tanıtım yapılması adına, videowall büyük öneme sahiptir. Boyutlarına bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösteren tasarımlar, 46’ ile 55’ aralığına değişkenlik ortaya çıkarmaktadır. Burada kullanılacak olan amaca ve mekanın büyüklüğüne bağlı olarak seçim yapılabilir. Üstelik büyüklüğü ne olursa olsun HD kalitesinde oldukça net bir çözünürlük altında kaliteli reklam ve tanıtım gerçekleştirilebilir.

 

Yıl içerisinde İstanbul’daki farklı organizasyonlarda ya da değişik alanlarında bu ürünleri güvencesinde kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile özel tasarım altında hazırlanmış olan katlamalı ürünler için, hemen site üzerinden bağlantı kurabilir ve güven içerisinde temin edebilirsiniz.

 

Şık ve Etkili Görüntüsüyle Özel Tasarım Videowall

 

Teknik özellikler konusunda birçok ayrıcalık tanıyan videowall istanbul adına, aynı zamanda farklı mekanlar için görsel açıdan da şık bir görüntü sunuyor. Böylece müşteriler ve katılımcılar konusunda daha prestijli bir etki yaratılabilir; müşterinin ilgisi daha fazla çekilebilir.

 

Plazma ekranlar bir araya getirilerek bütün haline oluşturulan bu tasarımlar, günümüzde artık çok daha zarif ve ince teknolojik sistemlerle ön plana çıkmaktadır. Bu sayede hem çok daha kolay şekilde montajı gerçekleştirilmekte hem de etkileyici bir görüntü yakalanmaktadır. Kullanacağınız alana ve tasarımına bağlı olarak site üzerinden iletişim kurabilir; güvenli şekilde bu ürünleri elde edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: